883
883 - Lotenhulle Guldensporenplein Schema
Weekdagen Schema
Station | Vertrek #1 |
---|---|
Tielt Station Perron 5 | 16:55 |
Tielt Vierhoek | 16:56 |
Tielt Kerk | 16:58 |
Tielt Wzc Sint-Andries | 16:59 |
Tielt Sint-Andriesziekenhuis | 16:59 |
Tielt El Parador | 17:02 |
Tielt Groenestraat | 17:05 |
Tielt Ondank | 17:07 |
Kanegem Viggezelestraat | 17:10 |
Ruiselede Pontstraat | 17:12 |
Ruiselede Sportcentrum | 17:15 |
Ruiselede Markt | 17:17 |
Ruiselede Aalterstraat | 17:18 |
Ruiselede Wantestraat | 17:20 |
Ruiselede Reigerstraat | 17:23 |
Ruiselede Grensstraat | 17:26 |
Poeke Dorp | 17:28 |
Poeke Beekstraat | 17:29 |
Poeke Kasteelstraat | 17:31 |
Lotenhulle Breestraat | 17:32 |
Lotenhulle Kerk | 17:34 |
Lotenhulle Guldensporenplein | 17:34 |
De Lijn Bus dienstregeling - 883 (Lotenhulle Guldensporenplein)
De Lijn Bus dienstregeling voor de route 883, Lotenhulle Guldensporenplein, biedt reizigers een betrouwbare tijdsplanning. De dienstregeling is voor de reis van Tielt Station Perron 5 station naar Lotenhulle Guldensporenplein station, maar de dienstregeling kan om verschillende redenen worden bijgewerkt.
Je kunt een online real-time dienstregeling raadplegen of een afdrukbare versie van de Bus dienstregeling bekijken. Plan je reis volgens de dienstregeling voor vandaag, morgen, doordeweeks of in het weekend met onze betrouwbare en actuele De Lijn dienstregeling. We werken het schema van 883, van Tielt naar Aalter, dagelijks om 12 uur 's nachts.