Linia 122
Galeria Bałtycka 03→Sopot Kamienny Potok Skm 02
ZTM Gdańsk
autobus 122 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 122 (Galeria Bałtycka 03→Sopot Kamienny Potok Skm 02) ma 20 przystanków rozpoczynając z Galeria Bałtycka 03 a kończąc na Sopot Kamienny Potok Skm 02.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 122 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 06:25. Kursuje w tym tygodniu w: poniedziałek, sobota, niedziela.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 122 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Galeria Bałtycka 03→Sopot Kamienny Potok Skm 02 (20 przystanków)
Galeria Bałtycka 03
Wojska Polskiego 03
Abrahama 01
Biblioteka Główna Ug 01
Hala "Olivia" 01
Oliwa 05
Opacka 03
Górskiego 01
Sopot Kasztanowa 01
Sopot Smolna 01
Sopot Reja 01
Sopot 3 Maja 01
Sopot Władysława IV 01
Sopot Grunwaldzka 01
Sopot Chopina 01
Sopot Grand Hotel 02
Sopot Korty Tenisowe 02
Sopot Plac Kusocińskiego 02
Sopot Młyńska 02
Sopot Kamienny Potok Skm 02
FAQ dla 122
O której zaczyna kursować autobus 122?
autobus 122 rozpoczyna kurs o 06:25 w niedziela, poniedziałek, sobota.
O której kończy kursować autobus 122?
Autobus 122 kończy kursowanie o 06:25 w niedziela, poniedziałek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus 122?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Galeria Bałtycka 03→Sopot Kamienny Potok Skm 02? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Galeria Bałtycka 03→Sopot Kamienny Potok Skm 02, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Gdańsk 122 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus 122 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 122?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 122.
Rozkład jazdy autobus 122
trasa autobus 122 kursuje poniedziałek, sobota, niedziela. Zazwyczaj w godzinach: 06:25
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 06:25 | Pojedynczy odjazd |
wt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
śr | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
czw | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
pt | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
sob | 06:25 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 06:25 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 122 (rusza z Galeria Bałtycka 03), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 122 (kierunek (Galeria Bałtycka 03→Sopot Kamienny Potok Skm 02)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus 122 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 122 (kierunek: (Galeria Bałtycka 03→Sopot Kamienny Potok Skm 02)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
122 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 122 to Galeria Bałtycka 03, a ostatni Sopot Kamienny Potok Skm 02. 122 (Galeria Bałtycka 03→Sopot Kamienny Potok Skm 02) kursuje poniedziałek, sobota, niedziela.
Dodatkowe informacje: 122 ma 20 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 25 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 122 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 122, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 122 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 122 (Galeria Bałtycka 03→Sopot Kamienny Potok Skm 02) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 122 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii 122 w Trójmiasto
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- 200 - Dworzec Główny - Pruszcz Osiedle Wschód/ Rozkład
- 195 - Siedlce - Łostowice Świętokrzyska/ Rozkład
- 118 - Ujeścisko - Zakoniczyn/ Rozkład
- 131 - Matemblewo - Olszynka Szkoła/ Rozkład
- 176 - Łostowice Świętokrzyska - Borkowo Szkoła
- 255 - Łostowice Świętokrzyska - Jankowo Gdańskie/ Rozkład
- 154 - Orunia Górna - Jana z Kolna/ Rozkład
- 208 - Muzeum II Wojny Światowej - Łostowice Świętokrzyska/ Rozkład
- 184 - Wały Piastowskie - Niedźwiednik/ Rozkład
- N16 - Dworzec Główny - Niedźwiednik/ Rozkład
- N14 - Żabianka SKM - Olimpijska/ Rozkład
- 130 - Muzeum II Wojny Światowej - Jasień PKM/ Rozkład
- N1 - Jaworzniaków - Osowa PKP/ Rozkład
- 162 - Wrzeszcz PKP - Orunia Górna/ Rozkład
- 111 - Wały Piastowskie - Górki Zachodnie/ Rozkład
- 116 - Wrzeszcz PKP - Matemblewo/ Rozkład
- 106 - Muzeum II Wojny Światowej - Westerplatte/ Rozkład
- 113 - Orunia Gościnna - Olimpijska/ Rozkład
- 227 - Jelitkowo - Chełm Cienista/ Rozkład
- 256 - Dworzec Główny - Jankowo Gdańskie/ Rozkład