Linia N1
Jaworzniaków - Osowa PKP
ZTM Gdańsk
autobus N1 (ZTM Gdańsk) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus N1 (Dworzec Główny 05→Osowa PKP 03) ma 29 przystanków rozpoczynając z Dworzec Główny 05 a kończąc na Osowa PKP 03.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus N1 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 23:00. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus N1 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Dworzec Główny 05→Osowa PKP 03 (29 przystanków)
Dworzec Główny 05
Brama Oliwska 03
Uniwersytet Medyczny 03
Opera Bałtycka 06
Wyspiańskiego 03
Mickiewicza 05
Kościuszki 05
Grudziądzka 04
Chrobrego 01
Legionów 03
Żwirki I Wigury 03
Startowa 03
Kołobrzeska 04
Bora-Komorowskiego 04
Beniowskiego 01
Oliwa PKP 01
Oliwa 07
Obrońców Westerplatte 05
Cystersów 02
Rynarzewo 02
Osowa Obwodnica 02
Sopocka 02
Nowa 02
Barniewicka 02
Niedziałkowskiego 02
Biwakowa 02
Konkordii 02
Osowa PKP 01
Osowa PKP 03
FAQ dla N1
O której zaczyna kursować autobus N1?
autobus N1 rozpoczyna kurs o 23:00 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować autobus N1?
Autobus N1 kończy kursowanie o 23:00 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie autobus N1?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Jaworzniaków - Osowa PKP? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Jaworzniaków - Osowa PKP, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM Gdańsk N1 autobus jeździ w Święto Konstytucji?
Autobus N1 może zmienić godziny kursowania w Święto Konstytucji. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus N1?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus N1.
Rozkład jazdy autobus N1
Autobus trasa N1 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 23:00
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 23:00 | Pojedynczy odjazd |
wt | 23:00 | Pojedynczy odjazd |
śr | 23:00 | Pojedynczy odjazd |
czw | 23:00 | Pojedynczy odjazd |
pt | 23:00 | Pojedynczy odjazd |
sob | 23:00 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 23:00 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM Gdańsk
Sprawdź wszystkie zmiany w linii N1 (rusza z Dworzec Główny 05), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią N1 (kierunek (Dworzec Główny 05→Osowa PKP 03)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM Gdańsk już teraz.
Autobus N1 - opłata
Taryfy w pojeździe linii N1 (kierunek: (Dworzec Główny 05→Osowa PKP 03)) należącym do ZTM Gdańsk mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM Gdańsk można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM Gdańsk.
N1 (ZTM Gdańsk)
Pierwszy przystanek na trasie autobus N1 to Dworzec Główny 05, a ostatni Osowa PKP 03. N1 (Dworzec Główny 05→Osowa PKP 03) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: N1 ma 29 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 43 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM Gdańsk, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Trójmiasto i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus N1 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus N1, którymi możesz podróżować.
Autobus linii N1 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię N1 (Dworzec Główny 05→Osowa PKP 03) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii N1 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM Gdańsk i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM Gdańsk lub takimi środkami komunikacji jak Kolej, Tramwaj lub Autobus, aby zaplanować trasę po Trójmiasto. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM Gdańsk i każdy autobus, w tym linii N1 w Trójmiasto
N1 - Alternatywny kierunek
- N1 - Dworzec Główny 07→Jaworzniaków 01 / Rozkład
- N1 - Grudziądzka 04→Osowa PKP 03 / Rozkład
- N1 - Jaworzniaków 01→Grudziądzka 04 / Rozkład
- N1 - Jaworzniaków 01→Oliwa PKP 02 / Rozkład
- N1 - Jaworzniaków 01→Osowa PKP 03 / Rozkład
- N1 - Oliwa PKP 02→Dworzec Główny 08 / Rozkład
- N1 - Oliwa PKP 02→Jaworzniaków 01 / Rozkład
- N1 - Orunia Górna 01→Oliwa PKP 04 / Rozkład
- N1 - Osowa PKP 03→Grudziądzka 03 / Rozkład
- N1 - Osowa PKP 03→Jaworzniaków 01 / Rozkład
ZTM Gdańsk w Trójmiasto
- 158 - Wrzeszcz PKP - Stogi/ Rozkład
- N5 - Dworzec Główny - Pruszcz Matejki/ Rozkład
- 111 - Wały Piastowskie - Górki Zachodnie/ Rozkład
- 148 - Żabianka SKM - Nowy Port Szaniec Zachodni/ Rozkład
- 176 - Łostowice Świętokrzyska - Borkowo Szkoła
- 124 - Wrzeszcz PKP - Zaspa Szpital/ Rozkład
- N4 - Olimpijska - Jelitkowo/ Rozkład
- 268 - Jasień PKM - Smęgorzyno/ Rozkład
- 155 - Łostowice Świętokrzyska - Jasień PKM/ Rozkład
- 136 - Wrzeszcz PKP - Niedźwiednik/ Rozkład
- 168 - Wrzeszcz PKP - Kiełpino Górne/ Rozkład
- 169 - Oliwa - Owczarnia/ Rozkład
- 205 - Dworzec Główny - Pruszcz Komarowo/ Rozkład
- 208 - Muzeum II Wojny Światowej - Łostowice Świętokrzyska/ Rozkład
- 122 - Port Lotniczy - Sopot Kamienny Potok SKM/ Rozkład
- N2 - Maćkowy - Grudziądzka/ Rozkład
- 207 - Dworzec Główny - Pruszcz Komarowo/ Rozkład
- 199 - Wały Piastowskie - Oliwa PKP/ Rozkład
- 227 - Jelitkowo - Chełm Cienista/ Rozkład
- 258 - Wrzeszcz PKP - Stogi/ Rozkład