Linia 156
Zabrze Plac Dworcowy - Gliwice Plac Piastów
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 156 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 156 (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia) ma 8 przystanków rozpoczynając z Gliwice Plac Piastów a kończąc na Gliwice Zajezdnia.
Przegląd rozkładu jazdy dla autobus 156 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 22:46. Kursuje w tym tygodniu w: dni robocze.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 156 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia (8 przystanków)
Gliwice Plac Piastów
Gliwice Opolska
Gliwice Dąbrowskiego
Gliwice Lindego
Gliwice Akacjowa
Gliwice Zameczek Leśny [Nż]
Gliwice Towarowa
Gliwice Zajezdnia
FAQ dla 156
O której zaczyna kursować autobus 156?
autobus 156 rozpoczyna kurs o 22:46 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 156?
Autobus 156 kończy kursowanie o 22:46 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 156?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Zabrze Plac Dworcowy - Gliwice Plac Piastów? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Zabrze Plac Dworcowy - Gliwice Plac Piastów, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 156 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 156 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 156?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 156.
Schemat trasy autobus 156 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia
Rozkład jazdy autobus 156
Autobus 156 kursuje w następujące dni: poniedziałek - piątek. Zwyczajowe godziny kursowania: 22:46
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 22:46 | Pojedynczy odjazd |
wt | 22:46 | Pojedynczy odjazd |
śr | 22:46 | Pojedynczy odjazd |
czw | 22:46 | Pojedynczy odjazd |
pt | 22:46 | Pojedynczy odjazd |
sob | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
ndz | Nieobsługiwane | Nieobsługiwane |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 156 (rusza z Gliwice Plac Piastów), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 156 (kierunek (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 156 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 156 (kierunek: (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
156 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 156 to Gliwice Plac Piastów, a ostatni Gliwice Zajezdnia. 156 (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia) kursuje dni robocze.
Dodatkowe informacje: 156 ma 8 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 12 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 156 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 156, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 156 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 156 (Gliwice Plac Piastów→Gliwice Zajezdnia) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 156 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 156 w Wodzisław Śląski
156 - Alternatywny kierunek
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 43 - Wojkowice Park - Katowice Plac Wolności/ Rozkład
- 2 - Wartogłowiec Pętla - Wartogłowiec Pętla/ Rozkład
- 255 - Halemba Pętla - Halemba Pętla/ Rozkład
- 805 - Katowice Piotra Skargi - Sosnowiec Szpital Wojewódzki/ Rozkład
- 56 - Wola Skrzyżowanie - Hołdunów Pętla/ Rozkład
- 272 - Mąkołowiec Łabędzia - Tychy Dworzec PKP/ Rozkład
- 702 - Sośnica Osiedle Żeromskiego - Żerniki Graniczna Pętla/ Rozkład
- 807 - Katowice Piotra Skargi - Tworzeń Huta Katowice/ Rozkład
- 998 - Klimzowiec Racławicka - Chorzów Gwarecka/ Rozkład
- 152 - Wielowieś Centrum Przesiadkowe - Pyskowice Szpitalna/ Rozkład
- 197 - Łabędy Huta - Sośnica Osiedle Żeromskiego/ Rozkład
- T-20 - Załęże Pośpiecha - Załęże Pośpiecha/ Rozkład
- 182 - Dąbrowa Górnicza Centrum - Zagórze Zajezdnia/ Rozkład
- 146 - Halemba Pętla - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 158 - Rokitnica Pętla - Tarnowskie Góry Dworzec/ Rozkład
- 20 - Pyskowice Szpitalna - Bytom Dworzec/ Rozkład
- 96 - Przełajka Pętla - Przełajka Pętla/ Rozkład
- 166 - Lędziny Kopalnia Ziemowit - Chełm Śląski Fawent/ Rozkład
- 30 - Giszowiec Kopalnia Staszic - Katowice Aleja Korfantego/ Rozkład
- 23 - Katowice Plac Wolności - Nowy Bytom Centrum/ Rozkład