Linia 692
Brzezinka Przemyska - Osiedle Kopernika Pętla
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
autobus 692 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Autobus 692 (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Plac Piastów) ma 22 przystanków rozpoczynając z Brzezinka Park Logistyczny a kończąc na Gliwice Plac Piastów.
Wybierz dowolną przystanków z trasy autobus 692 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Plac Piastów (22 przystanków)
Brzezinka Park Logistyczny
Brzezinka Lubelska [Nż]
Brzezinka Wałbrzyska
Brzezinka Kielecka
Brzezinka Osiedle
Brzezinka Droga Do Łabęd
Brzezinka Wyczółkowskiego
Brzezinka Wyczółkowskiego Rondo [Nż]
Stare Łabędy Roca
Stare Łabędy Sse
Osiedle Waryńskiego Pętla
Osiedle Waryńskiego Granitowa
Stare Gliwice Wiejska
Stare Gliwice Ogródki Działkowe
Gliwice Cmentarz Centralny
Osiedle Wojska Polskiego Kozielska
Osiedle Wojska Polskiego Szkoła
Gliwice Góry Chełmskiej
Gliwice Jasnogórska
Gliwice Plac Piłsudskiego
Gliwice Częstochowska
Gliwice Plac Piastów
FAQ dla 692
O której zaczyna kursować autobus 692?
autobus 692 rozpoczyna kurs o 08:16 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
O której kończy kursować autobus 692?
Autobus 692 kończy kursowanie o 22:18 w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek.
Za ile przyjedzie autobus 692?
Kiedy przyjedzie Autobus linii Brzezinka Przemyska - Osiedle Kopernika Pętla? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla Autobus linii Brzezinka Przemyska - Osiedle Kopernika Pętla, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy linia ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego 692 autobus jeździ w Zielone Świątki?
Autobus 692 może zmienić godziny kursowania w Zielone Świątki. Sprawdź aplikację Moovit, aby poznać najnowsze zmiany i aktualizacje na żywo.
Czy w pobliżu jest przystanek dla autobus 692?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić przystanek w pobliżu dla autobus 692.
Schemat trasy autobus 692 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego) — Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Plac Piastów
Rozkład jazdy autobus 692
Autobus trasa 692 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 08:16 - 22:18
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 08:16 - 22:18 | 30 |
wt | 08:16 - 22:18 | 30 |
śr | 08:16 - 22:18 | 30 |
czw | 08:16 - 22:18 | 30 |
pt | 08:16 - 22:18 | 30 |
sob | 16:38 - 22:20 | 120 - 222 |
ndz | 18:38 - 22:20 | 222 |
Komunikaty o stanie usług dla autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego
Sprawdź wszystkie zmiany w linii 692 (rusza z Brzezinka Park Logistyczny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią 692 (kierunek (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Plac Piastów)) i śledź autobus, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego już teraz.
Autobus 692 - opłata
Taryfy w pojeździe linii 692 (kierunek: (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Plac Piastów)) należącym do ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego.
692 (ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego)
Pierwszy przystanek na trasie autobus 692 to Brzezinka Park Logistyczny, a ostatni Gliwice Plac Piastów. 692 (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Plac Piastów) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: 692 ma 22 przystanków, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 34 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego, śledzenie w czasie rzeczywistym autobus, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Wodzisław Śląski i pomaga znaleźć najbliższą przystanków autobus 692 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla autobus 692, którymi możesz podróżować.
Autobus linii 692 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię 692 (Brzezinka Park Logistyczny→Gliwice Plac Piastów) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia autobus linii 692 lub aplikacji do śledzenia na żywo autobus ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i nigdy nie ucieknie Ci autobus.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego lub takimi środkami komunikacji jak Tramwaj, Trolejbus, Autobus lub Kolej, aby zaplanować trasę po Wodzisław Śląski. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego i każdy autobus, w tym linii 692 w Wodzisław Śląski
692 - Alternatywny kierunek
- 692 - Brzezinka Park Logistyczny→Osiedle Kopernika Pętla / Rozkład
- 692 - Brzezinka Przemyska→Osiedle Kopernika Pętla / Rozkład
- 692 - Gliwice Dworcowa→Brzezinka Park Logistyczny / Rozkład
- 692 - Gliwice Plac Piastów→Osiedle Kopernika Pętla / Rozkład
- 692 - Osiedle Kopernika Pętla→Brzezinka Park Logistyczny / Rozkład
- 692 - Osiedle Kopernika Pętla→Brzezinka Przemyska / Rozkład
- 692 - Osiedle Kopernika Pętla→Gliwice Plac Piastów / Rozkład
- 692 - Osiedle Kopernika Pętla→Osiedle Waryńskiego Pętla / Rozkład
- 692 - Osiedle Waryńskiego Pętla→Gliwice Plac Piastów / Rozkład
- 692 - Osiedle Waryńskiego Pętla→Osiedle Kopernika Pętla / Rozkład
ZTM - Zarząd Transportu Metropolitalnego w Wodzisław Śląski
- 100 - Zagórze Zajezdnia - Sosnowiec Urząd Miasta/ Rozkład
- 230 - Godula Plac Niepodległości - Halemba Pętla/ Rozkład
- 505 - Mikołów Dworzec - Orzesze Szkoła/ Rozkład
- 13 - Bykowina Grzegorzka - Brynów Centrum Przesiadkowe/ Rozkład
- 242 - Ratanice - Dąbrowa Górnicza Limanowskiego/ Rozkład
- 232 - Gliwice Europa Centralna - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- T-19 - Katowice Plac Wolności - Koszutka Słoneczna Pętla
- 81 - Helenka ELZAB - Zabrze Plac Dworcowy/ Rozkład
- 50 - Katowice Dworzec - Siemianowice Powstańców Pętla/ Rozkład
- 36 - Ligota Akademiki - Tychy Zajezdnia/ Rozkład
- 254 - Wartogłowiec Pętla - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 156 - Zabrze Plac Dworcowy - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 673 - Katowice Aleja Korfantego - Murcki Szyb Stanisław/ Rozkład
- 916 - Ksawera Prosta Pętla - Ksawera Prosta Pętla/ Rozkład
- M108 - Tychy Lodowisko - Imielin Wiadukt/ Rozkład
- 21 - Wilkowyje Murarska - Tychy Towarowa/ Rozkład
- 617 - Gliwice Zajezdnia - Sikornik Osiedle/ Rozkład
- 104 - Będzin Kościuszki - Będzin Kościuszki/ Rozkład
- 224 - Gliwice Dworcowa - Gliwice Plac Piastów/ Rozkład
- 287 - Sikornik Osiedle - Gliwice Piwna/ Rozkład