Linia IC 33013
Przemyśl Główny - Mostiska II
PKP Intercity
kolej IC 33013 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 33013 (Mostiska II) ma 2 stacji rozpoczynając z Przemyśl Główny a kończąc na Mostiska II.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 33013 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 23:26. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 33013 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Mostiska II (2 przystanków)
Przemyśl Główny
Mostiska II
FAQ dla IC 33013
O której zaczyna kursować kolej IC 33013?
kolej IC 33013 rozpoczyna kurs o 23:26 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 33013?
Kolej IC 33013 kończy kursowanie o 23:26 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 33013?
Kiedy przyjedzie kolej linii Przemyśl Główny - Mostiska II? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Przemyśl Główny - Mostiska II, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 33013?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 33013.
Rozkład jazdy kolej IC 33013
Kolej linia IC 33013 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 23:26
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 23:26 | Pojedynczy odjazd |
wt | 23:26 | Pojedynczy odjazd |
śr | 23:26 | Pojedynczy odjazd |
czw | 23:26 | Pojedynczy odjazd |
pt | 23:26 | Pojedynczy odjazd |
sob | 23:26 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 23:26 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 33013 (rusza z Przemyśl Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 33013 (kierunek (Mostiska II)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 33013 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 33013 (kierunek: (Mostiska II)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 33013 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 33013 to Przemyśl Główny, a ostatni Mostiska II. IC 33013 (Mostiska II) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 33013 ma 2 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 47 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 33013 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 33013, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 33013 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 33013 (Mostiska II) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 33013 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 33013 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 11110 - Terespol - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- IC 7201 - Żary - Lublin Główny/ Rozkład
- TLK 64174 - Wrocław Główny - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- EIC 1541 - Warszawa Zachodnia - Hel/ Rozkład
- IC 27102 - Lublin Główny - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 2520 - Lublin Główny - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 3804 - Przemyśl Główny - Szczecin Główny/ Rozkład
- EIP 1310 - Warszawa Wschodnia - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 65151 - Wrocław Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 55190 - Hel - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 1900 - Warszawa Wschodnia - Łódź Fabryczna/ Rozkład
- EIP 4500 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 83172 - Świnoujście - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 5314 - Gdynia Główna - Przemyśl Główny
- EIP 4504 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 5320 - Olsztyn Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 13109 - Łódź Fabryczna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 6304 - Wrocław Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 5604 - Gdynia Główna - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 86155 - Kołobrzeg - Wrocław Główny/ Rozkład