Linia IC 1422
Białystok - Bielsko-Biała Główna
PKP Intercity
kolej IC 1422 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 1422 (Bielsko-Biała Główna) ma 26 stacji rozpoczynając z Białystok a kończąc na Bielsko-Biała Główna.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 1422 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 12:15. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 1422 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Bielsko-Biała Główna (26 przystanków)
Białystok
Białystok Zielone Wzgórza
Łapy
Szepietowo
Czyżew
Małkinia
Łochów
Tłuszcz
Wołomin
Warszawa Wschodnia
Warszawa Centralna
Warszawa Zachodnia
Żyrardów
Skierniewice
Koluszki
Piotrków Trybunalski
Radomsko
Częstochowa
Myszków
Zawiercie
Sosnowiec Południowy
Katowice
Tychy
Pszczyna
Czechowice-Dziedzice
Bielsko-Biała Główna
FAQ dla IC 1422
O której zaczyna kursować kolej IC 1422?
kolej IC 1422 rozpoczyna kurs o 12:15 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 1422?
Kolej IC 1422 kończy kursowanie o 12:15 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 1422?
Kiedy przyjedzie kolej linii Białystok - Bielsko-Biała Główna? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Białystok - Bielsko-Biała Główna, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 1422?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 1422.
Rozkład jazdy kolej IC 1422
Kolej linia IC 1422 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 12:15
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 12:15 | Pojedynczy odjazd |
wt | 12:15 | Pojedynczy odjazd |
śr | 12:15 | Pojedynczy odjazd |
czw | 12:15 | Pojedynczy odjazd |
pt | 12:15 | Pojedynczy odjazd |
sob | 12:15 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 12:15 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 1422 (rusza z Białystok), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 1422 (kierunek (Bielsko-Biała Główna)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 1422 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 1422 (kierunek: (Bielsko-Biała Główna)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 1422 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 1422 to Białystok, a ostatni Bielsko-Biała Główna. IC 1422 (Bielsko-Biała Główna) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 1422 ma 26 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 435 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 1422 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 1422, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 1422 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 1422 (Bielsko-Biała Główna) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 1422 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 1422 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- EIC 71010 - Frankfurt (Oder) - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 57108 - Gdynia Główna - Zielona Góra Główna/ Rozkład
- TLK 30104 - Kraków Główny - Krynica Zdrój/ Rozkład
- IC 33014 - Mostiska II - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 5620 - Ełk - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 16106 - Białystok - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 3520 - Kraków Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 47101 - Katowice - Poznań Główny/ Rozkład
- IC 86160 - Kołobrzeg - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 16100 - Warszawa Wschodnia - Szklarska Poręba Górna/ Rozkład
- EIC 1800 - Warszawa Wschodnia - Szczecin Główny/ Rozkład
- IC 41006 - Bohumín - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- EIC 1540 - Warszawa Zachodnia - Hel/ Rozkład
- TLK 12010 - Warszawa Wschodnia - Jahodyn/ Rozkład
- EIP 3840 - Kraków Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- TLK 33001 - Przemyśl Główny - Mostiska II/ Rozkład
- TLK 15102 - Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 57150 - Gdynia Główna - Poznań Główny/ Rozkład
- TLK 33104 - Krynica Zdrój - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 81154 - Ustka - Łódź Fabryczna/ Rozkład