Linia IC 3722
Kraków Główny - Poznań Główny
PKP Intercity
kolej IC 3722 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 3722 (Poznań Główny) ma 19 stacji rozpoczynając z Kraków Główny a kończąc na Poznań Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 3722 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 06:06. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 3722 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Poznań Główny (19 przystanków)
Kraków Główny
Miechów
Włoszczowa Północ
Opoczno Południe
Tomaszów Mazowiecki
Łódź Widzew
Łódź Chojny
Łódź Kaliska
Łódź Żabieniec
Zgierz
Ozorków
Łęczyca
Kutno
Koło
Konin
Słupca
Września
Swarzędz
Poznań Główny
FAQ dla IC 3722
O której zaczyna kursować kolej IC 3722?
kolej IC 3722 rozpoczyna kurs o 06:06 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 3722?
Kolej IC 3722 kończy kursowanie o 06:06 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 3722?
Kiedy przyjedzie kolej linii Kraków Główny - Poznań Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Kraków Główny - Poznań Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 3722?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 3722.
Rozkład jazdy kolej IC 3722
Kolej linia IC 3722 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 06:06
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 06:06 | Pojedynczy odjazd |
wt | 06:06 | Pojedynczy odjazd |
śr | 06:06 | Pojedynczy odjazd |
czw | 06:06 | Pojedynczy odjazd |
pt | 06:06 | Pojedynczy odjazd |
sob | 06:06 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 06:06 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 3722 (rusza z Kraków Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 3722 (kierunek (Poznań Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 3722 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 3722 (kierunek: (Poznań Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 3722 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 3722 to Kraków Główny, a ostatni Poznań Główny. IC 3722 (Poznań Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 3722 ma 19 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 355 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 3722 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 3722, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 3722 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 3722 (Poznań Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 3722 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 3722 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 22007 - Jahodyn - Chełm/ Rozkład
- IC 81170 - Świnoujście - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 3534 - Kraków Główny - Bydgoszcz Główna/ Rozkład
- IC 78101 - Zbąszynek - Gorzów Wielkopolski/ Rozkład
- TLK 55174 - Hel - Gdynia Główna/ Rozkład
- EIP 5100 - Gdynia Główna - Warszawa Centralna/ Rozkład
- IC 38176 - Kraków Główny - Ustka/ Rozkład
- IC 6302 - Wrocław Główny - Przemyśl Główny/ Rozkład
- IC 1420 - Warszawa Wschodnia - Bielsko-Biała Główna/ Rozkład
- IC 1523 - Łódź Fabryczna - Olsztyn Główny/ Rozkład
- IC 85101 - Szczecin Główny - Gdańsk Główny/ Rozkład
- EIP 3102 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 3128 - Kraków Główny - Warszawa Wschodnia/ Rozkład
- IC 5112 - Gdynia Główna - Warszawa Zachodnia/ Rozkład
- EIP 4504 - Bielsko-Biała Główna - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 75124 - Poznań Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 3828 - Przemyśl Główny - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 85108 - Szczecin Główny - Olsztyn Główny/ Rozkład
- TLK 33110 - Zagórz - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 5400 - Gdynia Główna - Gliwice/ Rozkład