Linia IC 57102
Olsztyn Główny - Poznań Główny
PKP Intercity
kolej IC 57102 (PKP Intercity) — Rozkład trasy i przystanki (zaktualizowane)
Kolej IC 57102 (Poznań Główny) ma 14 stacji rozpoczynając z Olsztyn Główny a kończąc na Poznań Główny.
Przegląd rozkładu jazdy dla kolej IC 57102 w najbliższym tygodniu: odjeżdża raz dziennie o 17:49. Kursuje w tym tygodniu w: codziennie.
Wybierz dowolną stacji z trasy kolej IC 57102 poniżej, aby wyświetlić zaktualizowane rozkłady jazdy w czasie rzeczywistym i zobaczyć mapę tras.
Kierunek: Poznań Główny (14 przystanków)
Olsztyn Główny
Olsztyn Zachodni
Ostróda
Iława Główna
Jabłonowo Pomorskie
Wąbrzeźno
Kowalewo Pomorskie
Toruń Wschodni
Toruń Miasto
Toruń Główny
Inowrocław
Mogilno
Gniezno
Poznań Główny
FAQ dla IC 57102
O której zaczyna kursować kolej IC 57102?
kolej IC 57102 rozpoczyna kurs o 17:49 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
O której kończy kursować kolej IC 57102?
Kolej IC 57102 kończy kursowanie o 17:49 w niedziela, poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota.
Za ile przyjedzie kolej IC 57102?
Kiedy przyjedzie kolej linii Olsztyn Główny - Poznań Główny? Kliknij Sprawdź przyjazdy pojazdów w czasie rzeczywistym, aby zobaczyć aktualne czasy przyjazdu i pełny rozkład jazdy dla kolej linii Olsztyn Główny - Poznań Główny, który znajduje się najbliżej Twojej lokalizacji.
Czy w pobliżu jest stacja dla kolej IC 57102?
Kliknij tutaj, aby wyświetlić stacja w pobliżu dla kolej IC 57102.
Rozkład jazdy kolej IC 57102
Kolej linia IC 57102 kursuje codziennie. Zazwyczaj w godzinach: 17:49
Dzień | Godziny kursowania | Częstotliwość przejazdów (min) |
---|---|---|
pon | 17:49 | Pojedynczy odjazd |
wt | 17:49 | Pojedynczy odjazd |
śr | 17:49 | Pojedynczy odjazd |
czw | 17:49 | Pojedynczy odjazd |
pt | 17:49 | Pojedynczy odjazd |
sob | 17:49 | Pojedynczy odjazd |
ndz | 17:49 | Pojedynczy odjazd |
Komunikaty o stanie usług dla kolej PKP Intercity
Sprawdź wszystkie zmiany w linii IC 57102 (rusza z Olsztyn Główny), w tym informacje o aktualnym stanie, opóźnieniach, zmianach tras, zmianach lokalizacji przystanków i wszelkich innych. Wyświetl mapę z linią IC 57102 (kierunek (Poznań Główny)) i śledź kolej, gdy porusza się po mapie. Pobierz aplikację, aby uzyskać wszystkie informacje o PKP Intercity już teraz.
Kolej IC 57102 - opłata
Taryfy w pojeździe linii IC 57102 (kierunek: (Poznań Główny)) należącym do PKP Intercity mogą ulec zmianie w zależności od kilku czynników. Więcej informacji na temat ceny biletów w PKP Intercity można znaleźć w aplikacji Moovit lub na oficjalnej stronie internetowej PKP Intercity.
IC 57102 (PKP Intercity)
Pierwszy przystanek na trasie kolej IC 57102 to Olsztyn Główny, a ostatni Poznań Główny. IC 57102 (Poznań Główny) kursuje codziennie.
Dodatkowe informacje: IC 57102 ma 14 stacji, a całkowity czas przejazdu tą trasą wynosi 226 min.
W drodze? Zobacz, dlaczego ponad 1.5 milionów użytkowników uważa Moovit za najlepszą aplikację do transportu publicznego. Moovit zapewnia sugerowane trasy przejazdów pojazdami PKP Intercity, śledzenie w czasie rzeczywistym kolej, wskazówki na żywo, mapy tras linii w Warsaw i pomaga znaleźć najbliższą stacji kolej IC 57102 w pobliżu. Brak dostępu do Internetu? Pobierz mapę offline w formacie PDF i rozkład jazdy dla kolej IC 57102, którymi możesz podróżować.
Kolej linii IC 57102 - bieżąca lokalizacja
Śledź na mapie linię IC 57102 (Poznań Główny) w czasie rzeczywistym i jej lokalizację podczas przejazdu między stacjami. Używaj Moovit jako narzędzia do śledzenia kolej linii IC 57102 lub aplikacji do śledzenia na żywo kolej PKP Intercity i nigdy nie ucieknie Ci kolej.
Użyj aplikacji, aby zaplanować podróż pojazdami PKP Intercity lub takimi środkami komunikacji jak metro, tramwaj, kolej, autobus, tramwaj linowy lub prom, aby zaplanować trasę po Warsaw. Planer podróży pokazuje zaktualizowane dane dla PKP Intercity i każdy kolej, w tym linii IC 57102 w Warsaw
PKP Intercity w Warsaw
- IC 36100 - Kraków Główny - Wrocław Główny/ Rozkład
- EIC 6100 - Wrocław Główny - Warszawa Gdańska/ Rozkład
- IC 54150 - Bydgoszcz Główna - Bielsko-Biała Główna
- EIP 1312 - Warszawa Centralna - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 86157 - Ustka - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 53104 - Gdynia Główna - Zakopane/ Rozkład
- EIC 8540 - Szczecin Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 1622 - Białystok - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 16106 - Białystok - Wrocław Główny/ Rozkład
- IC 65151 - Wrocław Główny - Gdynia Główna/ Rozkład
- IC 4526 - Katowice - Gdynia Główna/ Rozkład
- TLK 48000 - Petrovice u Karviné - Kołobrzeg/ Rozkład
- IC 1626 - Warszawa Wschodnia - Zgorzelec/ Rozkład
- IC 7320 - Poznań Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 8321 - Szczecin Główny - Kraków Główny/ Rozkład
- EIP 1602 - Warszawa Wschodnia - Jelenia Góra/ Rozkład
- IC 14010 - Warszawa Wschodnia - Petrovice u Karviné/ Rozkład
- TLK 66102 - Kłodzko Miasto - Wrocław Główny/ Rozkład
- TLK 33160 - Łupków - Kraków Główny/ Rozkład
- IC 68177 - Wrocław Główny - Ustka/ Rozkład