Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Park Andreja Hlinku v BratislavaAutobus, Električka alebo Lanovka?

Park Andreja Hlinku mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii

Pokyny do Park Andreja Hlinku (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Park Andreja Hlinku

 • Autobus Autobus: 50, 75, 96
 • Električka Električka: 9

Otázky a odpovede

 • Aké stanice sú najbližšie Park Andreja Hlinku?

  Najbližšej stanice u Park Andreja Hlinku sú:

  • Tomášikova je 204 metrov ďaleko, 3 min pešo.
  • Herlianska je 243 metrov ďaleko, 4 min pešo.
  • Dk Ružinov (X) je 335 metrov ďaleko, 5 min pešo.
  • Maximiliána Hella je 511 metrov ďaleko, 7 min pešo.
  • Solivarská (X) je 764 metrov ďaleko, 10 min pešo.
  Viac informácií…
 • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Park Andreja Hlinku?

  Tieto Autobus zastávky blízko linky Park Andreja Hlinku: 50, 75, 96.

  Viac informácií…
 • Ktorá Električka zastávka linky blízko Park Andreja Hlinku?

  Tieto Električka zastávky blízko linky Park Andreja Hlinku: 9.

  Viac informácií…
Park Andreja Hlinku mapa Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Verejná doprava do Park Andreja Hlinku v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Park Andreja Hlinku v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Park Andreja Hlinku pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Park Andreja Hlinku v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Park Andreja Hlinku? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Tomášikova; Herlianska; Dk Ružinov (X); Maximiliána Hella; Solivarská (X).

Do Park Andreja Hlinku sa dostanete do Autobus, Električka alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 50, 75, 96 Električka: 9

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Park Andreja Hlinku.

Zjednodušujeme na cestu do Park Andreja Hlinku, a preto viac ako 865 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Park Andreja Hlinku
Park Andreja Hlinku Park Andreja Hlinku (pôvodný názov Park Karola Šmidkeho) je mestský park v Bratislave v mestskej časti Ružinov na sídlisku Trávniky. Jeho autorom je architekt Ferdinand Milučký. Má tvar úzkeho dlhého pásu pozdĺž Ružinovskej ulice, z druhej strany ho vymedzuje Ľanová ulica.Komponovaný je na pozdĺžnu os, jeho centrálny bod je Závojová fontána, ktorú navrhol Jozef Vachálek s architektom Ferdinandom Milučkým. V kruhovom bazéne sú dva vysoké oceľové piliere, ktoré podopierajú dva roztvárajúce sa oblúky, z ktorých steká voda a tvorí vodný závoj.V bazéne je ostrov v tvare kruhu, prístupný cez stupienok, ktorý môže slúžiť pre umelecké produkcie. Plocha fontány je znížená oproti okoliu stupňami.V parku autor vytvoril vyvýšeniny, zvlnenia, zárezy, spevnené oblúkovými betónovými stienkami, ktoré chránia aj oddychové sedenia. Na západnej strane je Vejárová fontána, ktorú s architektom Ferdinandom Milučkým vytvoril Ladislav Mandíček a Júlia Kunovská. Bazén má tvar polkruhu, na pilieri je kovová plastika oblúkového tvaru, zložená zo štyroch spojených polprstencov, voda striekajúca z oblúkov vytvára vejár.
Ako do Park Andreja Hlinku hromadnou dopravou - O mieste
Obrázok môže byť predmetom autorských práv. Viac informácií nájdete na Wikipédii
Jednoduchšie sa dostanete do Park Andreja Hlinku pomocou aplikácie!