Preskočiť na hlavný obsah

Ako do Zdravotné Stredisko Vw v BratislavaAutobus alebo Lanovka?

Pokyny do Zdravotné Stredisko Vw (Bratislava) s verejnou dopravou

Nasledujúce tranzitné linky majú trasy, ktoré prechádzajú blízko Zdravotné Stredisko Vw

Ako sa dostať do Zdravotné Stredisko Vw Autobus?

Kliknite na trasu Autobus, aby ste si pozreli trasy krok za krokom s mapami, časmi príchodu linky a aktualizovanými harmonogramami

Otázky a odpovede

  • Aké stanice sú najbližšie Zdravotné Stredisko Vw?

    Najbližšej stanice u Zdravotné Stredisko Vw sú:

    • Jána Jonáša - Vw je 7 metrov ďaleko, 1 min pešo.
  • Ktorá Autobus zastávka linky blízko Zdravotné Stredisko Vw?

    Tieto Autobus zastávky blízko linky Zdravotné Stredisko Vw: 21, 23, 92.

Najobľúbenejšia aplikácia mestskej mobility v Bratislava.
Všetky lokálne možnosti mobility v jednej aplikácii
Google Play odznak AppStore odznak

Verejná doprava do Zdravotné Stredisko Vw v Bratislava

Zaujíma vás, ako sa dostať do Zdravotné Stredisko Vw v Bratislava, Slovensko? Moovit vám pomôže nájsť najlepší spôsob, ako sa dostať do Zdravotné Stredisko Vw pomocou podrobných pokynov z najbližšej stanice verejnej dopravy.

Moovit poskytuje bezplatné mapy a živé trasy, ktoré vám pomôžu navigovať sa vo vašom meste. Zobrazte plány, trasy, harmonogramy a zistíte, ako dlho trvá, než sa dostanete na Zdravotné Stredisko Vw v reálnom čase.

Hľadáte najbližšiu zastávku, alebo stanicu do Zdravotné Stredisko Vw? Pozrite sa na tento zoznam zastávok, ktoré sú najbližšie k vášmu cieľu: Jána Jonáša - Vw.

Do Zdravotné Stredisko Vw sa dostanete do Autobus alebo Lanovka. To sú linky a trasy, ktoré majú zastávky v blízkosti - Autobus: 21, 23, 92

Chcete vidieť, či existuje iná cesta, ktorá vás tam dostane skôr? Moovit vám pomôže nájsť alternatívne cesty alebo časy. Z Moovit App alebo webových stránok môžete ľahko získať trasy a pokyny do Zdravotné Stredisko Vw.

Zjednodušujeme na cestu do Zdravotné Stredisko Vw, a preto viac ako 720 miliónov používateľov, vrátane používateľov v Bratislava, veríme, že Moovit je najlepšia aplikácia pre verejnú dopravu. Nie je potrebné prevziať aplikáciu s individuálnym autobusom alebo vlak, Moovit je vaša aplikácia všetko v jednom, ktorá vám pomôže nájsť najlepší dostupný čas na autobus alebo vlak.

Zdravotné Stredisko Vw
Jednoduchšie sa dostanete do Zdravotné Stredisko Vw pomocou aplikácie!