קו 146
אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 146 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) יש 29 תחנות. מסלול הקו מתחיל באוניברסיטה/רב תכליתי ומסתיים בת. מרכזית המפרץ/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 146 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (29 תחנות)
אוניברסיטה/רב תכליתי
אוניברסיטה/מגדל אשכול
אבא חושי/שער חיפה
שינדלר/אבא חושי
התאנה/כביש 705
החרוב/האשל
האשל/הערבה
האלון/התמר
האלון/הדקל
מתנס/האלון
האלון/החרוב
החרוב/דרך אורי
השיטה/מגרשי טניס
השיטה/הרדוף
השיטה/הנוריות
המרגנית
המרגנית/צה''ל
צה''ל/חבצלת
צהל/ציון
צה''ל/האורן
הברוש/פרץ
פרץ/דרך השלום
עמק הכרמל
ספורטק
נשר מרכז קניות
פורטק
צ'ק פוסט
ההסתדרות/צומת הקריות
ת. מרכזית המפרץ/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 146
מתי מתחיל לפעול קו 146?
קו 146 מתחיל לפעול ב-06:05 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 146 מפסיק לעבוד?
קו 146 מפסיק לפעול ב-14:08 בשישי
מתי מגיע קו 146?
כדי לראות מתי קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 146 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 146 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 146 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 146 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 146
קו 146 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:05 - 21:38
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ב׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ה׳ | 06:05 - 21:38 | 30 |
ו׳ | 06:38 - 14:08 | 30 - 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל146 (מ אוניברסיטה/רב תכליתי), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 146
תעריף הנסיעה ב146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
146 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 146 היא אוניברסיטה/רב תכליתי והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית המפרץ/הורדה.
קו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 146. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 146.
מעקב אחר קו האוטובוס 146 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 146 (אוניברסיטה/רב תכליתי←ת. מרכזית המפרץ/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 146 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 146 ב-ישראל
146 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 2 - בי''ס יצחק רבין/ברקת-פרדס חנה כרכור<->בית ספר אלונים/הבנים-פרדס חנה כרכור-3ח/ לוח זמנים
- 847 - מסוף רעננה/רציפים-רעננה<->מסוף חצור הגלילית/הורדה-חצור הגלילית-1#
- 12 - ת. רכבת רחובות/רציפים עירוני-רחובות<->המלך חסן השני/בוסי סנט ג'ורג-קרית עקרון-1#/ לוח זמנים
- 87 - הפסגה/בית ספר פסגות-כרמיאל<->העמק/צה''ל-כרמיאל-1#
- 85 - חניתה/טרומפלדור-חיפה<->החשמל/הגיבורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 4 - חניון חולון/תחנת מוצא-חולון<->שדרות ירושלים/מפרץ שלמה-חולון-1ח/ לוח זמנים
- 834 - צומת אשדות יעקב אחוד-עמק הירדן<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#/ לוח זמנים
- 930 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-3#/ לוח זמנים
- 15 - תחנה תפעולית/מסוף בית אליעזר-חדרה<->אדני פז/הדודאים-חדרה-25/ לוח זמנים
- 70 - דרך אהרון/נווה רמז-זכרון יעקב<->בית ספר נילי-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 21 - פינלס/השזיף-זכרון יעקב<->תיכון המושבה/חלומות-זכרון יעקב-1#/ לוח זמנים
- 8 - ת. מרכזית רחובות/רציפים-רחובות<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 220 - שדרות רחבעם זאבי-ראשון לציון<->נסיה/התעשיין-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 82א - אבא חושי/דר ארתור בירם-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2א
- 424 - מסוף הר חוצבים/המרפא-ירושלים<->ההגנה/מרגולין-רחובות-3#/ לוח זמנים
- 225 - מחנה תל נוף-בית אלעזרי<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-2#
- 16 - כביש 40/גבעת ברנר-קרית עקרון<->ת. רכבת רחובות/הורדה-רחובות-1#/ לוח זמנים
- 955 - ת. מרכזית ירושלים קומה 3/רציפים-ירושלים<->חניון נוף הגליל-נוף הגליל-3#/ לוח זמנים
- 8א - ת. רכבת חדרה/רציפים-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-2#/ לוח זמנים
- 37 - תחנת כרמלית/הנביאים-חיפה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1א/ לוח זמנים