665 Linje
Söderhalls Trafikplats
SL 665 Tidtabell och hållplatser för rutten (Uppdaterat)
Linjen 665 (Söderhalls Trafikplats) har 8 stationer avgår från Kårsta Torg och slutar Söderhalls Trafikplats.
665 tidtabelssöverblick för nästa vecka: Den avgång en gång om dagen vid 08:20. Driftdagar den här veckan: vardagar.
Välj någon av 665 stationer nedan för att hitta uppdaterade realtidscheman och se deras färdkarta.
Riktning: Söderhalls Trafikplats (8 stopp)
Kårsta Torg
Bergsjödal
Torpmossen
Löt Vägskäl
Kårsta Vägskäl
Karlberg
Söderhalls Tpl Norra
Söderhalls Trafikplats
665 FAQ
Vilken tid börjar 665 köra?
Trafiken på sträckan 665 börjar gå kl. 08:20 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vid vilken tid slutar 665 att gå?
Trafiken på sträckan 665 slutar gå kl. 08:20 på måndag, tisdag, onsdag, torsdag, fredag.
Vilken tid ankommer 665 ?
När anländer Söderhalls Trafikplats ? Kolla live ankomsttider för ankomsttider i realtid och för att se hela tidtabellen för linjen Söderhalls Trafikplats som ligger närmast den plats där du befinner dig.
Vad är biljettpriset för 665 (Söderhalls Trafikplats) ?
Biljettpriset för Söderhalls Trafikplats (Söderhalls Trafikplats) är cirka kr39.00.
IFinns det någon 665 station i närheten av mig?
Klicka här för att se närmaste 665 station.
665 Schema
665 linje kör vardagar. Vanliga schema tider: 08:20
Dag | Öppettider | Turtäthet (min) |
---|---|---|
mån | 08:20 | Enkel avresa |
tis | 08:20 | Enkel avresa |
ons | 08:20 | Enkel avresa |
tor | 08:20 | Enkel avresa |
fre | 08:20 | Enkel avresa |
lör | Inte I Drift | Inte I Drift |
sön | Inte I Drift | Inte I Drift |
SL Påminnelsetjänst
Se alla uppdateringar för 665 (från Kårsta Torg), inklusive information i realtid, förseningar, ändrade rutter, ändrade hållplatser och eventuella andra ändringar för linjen. Få en kartvy i realtid över 665 (Söderhalls Trafikplats) och följ när den förflyttar sig över kartan. Ladda ner appen för all information om nu.
665 linje biljettpris
Biljettpriset för SL 665 (Söderhalls Trafikplats) är ca kr39.00. Priserna kan ändras beroende på flera faktorer. För mer information om SLs biljettpriser kan du gå till Moovit-appen eller s officiella hemsida.
665
Det första stoppet för 665 är Kårsta Torg och sista stoppet är Söderhalls Trafikplats. 665 (Söderhalls Trafikplats) kör under vardagar.
Ytterligare information: 665 har 8 stationer och den totala reselängden för denna rutt är ungefär 9 minuter.
Påväg? Se varför över 1.5 miljoner användare litar på Moovit som den bästa transport appen. Moovit ger dig SL förslag till sträckor, realtid spårare, vägbeskrivningar, linjekartor i Stockholm och hjälper till att hitta närmaste 665 stationer nära dig. Inget internet tillgängligt? Hämta en offline PDF-karta och schema för 665 för att ta med på din resa.
Spårare för i realtid för linje 665
Följ linje 665 (Söderhalls Trafikplats) på en karta i realtid och se var den är när den förflyttar sig mellan olika hållplatser. Använd Moovit för att följa linje 665 eller som app där du kan se SL i realtid och missa aldrig din .
Använd appen som en reseplanerare med SLeller en reseplanerare med tunnelbana, spårväg, tåg, buss, färja eller spårvagn för att planera din rutt runt Stockholm. Reseplaneraren visar uppdaterade uppgifter för SL och alla , inklusive linje 665, i Stockholm
665 - Alternativa vägar
SL Linjer i Stockholm
- 590 - Jakobsbergs station - Jakobsbergs station/ Tidtabell
- 564H - Jakobsbergs station - Jakobsbergs station/ Tidtabell
- 142 - Älvsjö station - Telefonplan/ Tidtabell
- 422 - Slussen - Styrmannen/ Tidtabell
- 492 - Centralen - Hemmesta vägskäl/ Tidtabell
- 826 - Dammliden - Handens station/ Tidtabell
- 715H - Tumba station - Tumba station/ Tidtabell
- 856 - Spångbro - Lindholmen/ Tidtabell
- 520 - Sollentuna station - Holmboda/ Tidtabell
- 676 - Norrtälje busstation - Tekniska högskolan/ Tidtabell
- 156 - Danderyds sjukhus - Solna strand/ Tidtabell
- 173 - Skarpnäck - Skärholmen/ Tidtabell
- 424V - Gustavsbergs centrum - Gustavsbergs centrum/ Tidtabell
- 512 - Spånga station - Solna centrum/ Tidtabell
- 2 - Barnängen - Sveaplan/ Tidtabell
- 116 - Spånga station - Vällingby/ Tidtabell
- 786 - Järna station - Gnesta busstation/ Tidtabell
- 624C - Tekniska högskolan - Åkersberga station/ Tidtabell
- 823 - Gullmarsplan - Tyresö centrum/ Tidtabell
- 511 - Rinkeby centrum - Järva närsjukhus/ Tidtabell