Muzikinis teatras "New York", Vilnius, nerede, Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir?

Başlangıç
Varış
Ara

Vilnius konumundaki en çok ziyaret edilen yerlerden Muzikinis teatras "New York" konumuna Otobüs veya Troleybüs ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

Güncel hareket ve varış saatleri ile ayrıntılı ve kolay yol tarifi almak için aşağıdaki başlangıç noktalarından birisine tıklayın.

Güncel hareket saatlerini görmek için bir güzergaha tıklayın.

Sorular & Cevaplar

Muzikinis teatras "New York" konumuna gitmek için en yakın duraklar nerede?

  • Muzikinis teatras "New York" konumuna en yakın duraklar:
    • Broniaus Laurinavičiaus Skveras 82 metre uzaklıkta, 2 dk yürüme mesafesi
    • Žalgirio St. 224 metre uzaklıkta, 4 dk yürüme mesafesi

Hangi Otobüs hatları Muzikinis teatras "New York" yakınından geçiyor?

Hangi Troleybüs hatları Muzikinis teatras "New York" yakınından geçiyor?

Şu anki konumundan yol tarifi al
Moovit dünyanın #1 toplu taşıma uygulaması.
Dünya çapında 80'dan fazla ülkede 2200'den fazla şehirde kullanılabilir!
Google Play badge AppStore badge
Bu rozeti web sitene ekle. HTML'i kopyalamak için tıklayın

Vilnius, Litvanya'deki Muzikinis teatras "New York" adresine nasıl gidebileceğinizi mi merak ediyor musunuz? Moovit, en yakın toplu taşıma durağından adım adım yol tarifi ile Muzikinis teatras "New York" adresine ulaşmanın en iyi yolunu bulmanıza yardımcı olur.

Moovit, şehrinizde gezmenize yardımcı olacak ücretsiz haritalar ve canlı yol tarifleri sağlar. Saatleri, güzergahları, hareket saatlerini görüntüleyin ve gerçek zamanlı olarak Muzikinis teatras "New York" adresine ne kadar sürede ulaşabileceğinizi öğrenin.

Muzikinis teatras "New York" için en yakın durak veya istasyonu mu arıyorsunuz? Hedefinize en yakın durakların listesine göz atın: Broniaus Laurinavičiaus Skveras; Žalgirio St..

Muzikinis teatras "New York" adresine Otobüs veya Troleybüs ile ulaşabilirsiniz. Yakında duran hatlar - Otobüs: 30, 34, 49, 69; Troleybüs: 6.

Sizi daha erken zamanda ulaştırabilecek başka güzergah olup olmadığını görmek ister misiniz? Moovit alternatif rotalar veya saatler bulmanıza yardımcı olur. Moovit Uygulamasından veya Web Sitesinden kolayca Muzikinis teatras "New York" için yol tarifi alın.

Muzikinis teatras "New York" adresine en kolay yoldan ulaşmanızı sağlıyoruz, bu nedenle Vilnius konumundaki kullanıcılar dahil 170 milyondan fazla kullanıcı, toplu taşıma için en iyi uygulama olarak Moovit'e güveniyor. Ayrıca otobüs uygulaması veya tren uygulaması indirmenize gerek yoktur. Moovit, en doğru otobüsü veya metro saatlerini bulmanıza yardımcı olan tüm toplu taşıma araçlarının bir arada olduğu ulaşım uygulamanızdır.

Muzikinis teatras "New York"

Vilnius'da Muzikinis teatras "New York" konumuna en yakın duraklar

Vilnius konumunda Muzikinis teatras "New York" için en yakın Otobüs durakları
Moovit - Android ve iOS için yerel ulaşım uygulamanız
Moovit Canlı Varış Saatleri, Yol Tarifleri, Haritalar & Daha Fazlası