קו 202
מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה
קווים (Kavim)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 202 של קווים (Kavim) (מעודכן)
בקו 202 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) יש 23 תחנות. מסלול הקו מתחיל בת. מרכזית מודיעין מכבים רעות ומסתיים ברכבת קריית אריה/חנה וסע.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 202 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה (23 תחנות)
ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות
עירייה
דם המכבים/שד. החשמונאים
צומת שילת
צומת מבוא מודיעים
צומת נאות קדומים
צומת מתקן אדם
צומת מצפה מודיעין
מחלף מסובים
מסוף אלוף שדה
כביש 4/מחלף בר אילן
מחלף גבעת שמואל/כביש 4
גבעת שמואל/גשר הולכי רגל
מחלף גהה/ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/היצירה
ת.רק''ל שנקר/דרך ז'בוטינסקי
דרך זאב ז'בוטינסקי/הסיבים
בי''ח בלינסון/ז'בוטינסקי
פארק פ''ת/הרב משה מלכה
ספורטן/הרב משה מלכה
דרך זבולון המר/אבשלום גיסין
דרך שלמה שמלצר/דרך זבולון המר
רכבת קריית אריה/חנה וסע
שאלות ותשובות לגבי קו 202
מתי מתחיל לפעול קו 202?
קו 202 מתחיל לפעול ב-06:00 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 202 מפסיק לעבוד?
קו 202 מפסיק לפעול ב-21:30 בראשון, שני, רביעי, חמישי
מתי מגיע קו 202?
כדי לראות מתי קו מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 202 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) הוא ₪5.50 - ₪12.00.
האם קו האוטובוס 202 של קווים (Kavim) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 202 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 202 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 202 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 202
קו 202 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי. שעות הפעילות הן: 06:00 - 21:30
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:00 - 21:30 | 25 - 110 |
ב׳ | 06:00 - 21:30 | 25 - 110 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:00 - 21:30 | 25 - 110 |
ה׳ | 06:00 - 21:30 | 25 - 110 |
ו׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס קווים (Kavim)
צפה בכל העדכונים ל202 (מ ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 202 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על קווים (Kavim) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 202
תעריף הנסיעה ב202 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) של קווים (Kavim) הוא בין ₪5.50 ל-₪12.00. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של קווים (Kavim), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של קווים (Kavim).
202 (קווים (Kavim))
התחנה הראשונה של קו 202 היא ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות והתחנה האחרונה היא רכבת קריית אריה/חנה וסע.
קו 202 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של קווים (Kavim), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 202. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 202.
מעקב אחר קו האוטובוס 202 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 202 (מודיעין-מכבים-רעות←פתח תקווה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 202 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של קווים (Kavim) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור קווים (Kavim) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של קווים (Kavim) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 202 ב-ישראל
202 - כיוונים חלופיים
קווי קווים (Kavim) בישראל
- 75 - וייצמן/שידלובסקי-אור עקיבא<->ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה-20/ לוח זמנים
- 84 - יובלים/נחל המעיינות-מודיעין מכבים רעות<->חשון/שבט-מודיעין מכבים רעות-10/ לוח זמנים
- 6 - ת. רכבת גני אביב-לוד<->מסוף הרכבת הישן/הורדה-לוד-10/ לוח זמנים
- 131 - ת. מרכזית נתניה/רציפים-נתניה<->מסוף שרונה-כפר יונה-20/ לוח זמנים
- 500 - ת. רכבת תל אביב- סבידור/רציפים A-תל אביב יפו<->מסוף שוהם-שוהם-20/ לוח זמנים
- 10 - ת. מרכזית רמלה/רציפים-רמלה<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-30/ לוח זמנים
- 580 - מושב מירון-מירון<->רמב''ן/שדרות בית שמאי-מודיעין עילית-21
- 279 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->וינוגרד/זווין-ירושלים-1#/ לוח זמנים
- 138 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->מסוף הרכבת/הורדה-בית שמש-1#/ לוח זמנים
- 344 - שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית<->רוזנטל-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 129 - בבא סאלי/ נדבורנא-ביתר עילית<->מגדל ויטה/דרך בן גוריון-בני ברק-16/ לוח זמנים
- 29א - צרכניה-מכמורת<->ת. מרכזית נתניה/הורדה-נתניה-21/ לוח זמנים
- 170 - ת. מרכזית לוד/רציפים-לוד<->מסוף כרמלית/הורדה-תל אביב יפו-10/ לוח זמנים
- 32 - ת. מרכזית חדרה/רציפים-חדרה<->הארזים/האורנים-בנימינה גבעת עדה-10/ לוח זמנים
- 385 - מסוף מודיעין עילית-מודיעין עילית<->הרב אברהם רביץ-ירושלים-10/ לוח זמנים
- 133 - קדושת לוי/שלום רב-ביתר עילית<->שדרות בית שמאי/שדרות בית הלל-מודיעין עילית-1#/ לוח זמנים
- 450 - מסוף אונברסיטת ת''א-תל אביב יפו<->ת. מרכזית רמלה/הורדה-רמלה-20/ לוח זמנים
- 24 - ביר באקה/כביש 61-באקה אל ע'רביה<->מסוף ג'ת-ג'ת-10/ לוח זמנים
- 201 - ת. מרכזית מודיעין מכבים רעות-מודיעין מכבים רעות<->רכבת קריית אריה/חנה וסע-פתח תקווה-10/ לוח זמנים
- 210 - מגדל קונקורד/דרך בן גוריון-בני ברק<->משך חוכמה ז-מודיעין עילית-21/ לוח זמנים