2 línia
Hospital Reina Sofía→Fátima
AUCORSA
AUCORSA 2 bus Horari de ruta i parades (Actualitzat)
La 2 bus (Hospital Reina Sofía→Fátima) té 22 parades, surt de Hospital Reina Sofía i acaba a Fátima.
Tria qualsevol entre les 2 bus parades de més avall per trobar els horaris actuals en temps real i per veure el mapa de ruta.
Direcció: Hospital Reina Sofía→Fátima (22 parades)
Hospital Reina Sofía
Colegios Mayores
Hospital Provincial
Menéndez Pidal
Instituto Séneca
Puerta Sevilla D.C.
Vallellano (Comisaría)
Glorieta Cruz Roja
Paseo Victoria (Puerta Gallegos)
Paseo Victoria (Ronda Tejares)
Ronda Tejares (Cruz Conde)
Colón Este
Ollerías (Puerta Colodro)
Ollerías
Agrupación Córdoba
Caravaca De La Cruz
Sagunto (Centro Salud)
Fernando IV (Sagunto)
Fernando IV
Carlos III
Fátima (Arcos De La Frontera)
Fátima
Preguntes i respostes freqüents de 2
A quina hora comença a funcionar 2 bus?
2 bus comença a funcionar a les 06:46 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora deixa de funcionar 2 bus?
2 bus deixa d'operar a les 23:20 els dilluns, dimarts, dimecres, dijous, divendres.
A quina hora arriba 2 bus?
Quan arriba la Hospital Reina Sofía→Fátima bus? Veure horaris d'arribada per als horaris d'arribada en directe i per veure els horaris complerts de Hospital Reina Sofía→Fátima bus més propera a la teva ubicació.
Hi ha un 2 bus parada a prop meu?
Clic aquí per veure la 2 bus parada més propera.
2 bus horari
2 bus ruta opera cada dia. Hores d'horari regular: 06:46 - 23:20
Dia | Hores operatives | Freqüència (min) |
---|---|---|
dl. | 06:46 - 23:20 | 6 - 13 |
dt. | 06:46 - 23:20 | 6 - 13 |
dc. | 06:46 - 23:20 | 6 - 13 |
dj. | 06:46 - 23:20 | 6 - 13 |
dv. | 06:46 - 23:20 | 6 - 13 |
ds. | 07:00 - 23:26 | 14 - 15 |
dg. | 07:05 - 23:28 | 16 - 22 |
AUCORSA bus Alertes de Servei
Consulta totes les actualitzacions a 2 (des de Hospital Reina Sofía), inclosa la informació d'estat en temps real, els retards de bus, els canvis de rutes, els canvis d'ubicació de les parades i qualsevol altre canvi de servei. Obtén una visualització del mapa en temps real de 2 (Hospital Reina Sofía→Fátima) i fes el seguiment de bus mentre es mou al mapa. Baixeu ara l'aplicació per a tota la informació AUCORSA.
2 línia bus tarifa
AUCORSA 2 (Hospital Reina Sofía→Fátima) els preus poden canviar en funció de diversos factors. Per obtenir més informació sobre AUCORSA, els costos dels bitllets consulta l'aplicació Moovit o el lloc web oficial de AUCORSA.
2 (AUCORSA)
La primera parada de la ruta 2 bus és Hospital Reina Sofía i la darrera parada és Fátima. 2 (Hospital Reina Sofía→Fátima) està operatiu durant a diari.
Informació addicional: 2 té 22 parades i la durada del viatge total d'aquesta ruta és d'aproximadament 30 minuts.
Sobre la marxa? Comprova per què més de 1.5 milions d'usuaris confien en Moovit com la millor aplicació de trànsit públic. Moovit et proporciona AUCORSA rutes suggerides, un seguiment en
bus a temps real, indicacions en directe, mapes de ruta de línia a Cordoba i t'ajuda a trobar el 2 bus parades més propera a prop teu. No
dispoes d'internet? Baixa't un mapa PDF fora de línia i bus programa't la 2 de bus per fer el teu viatge.
Monitoratge de la línia 2 en temps real bus
Monitora la línia 2 (Hospital Reina Sofía→Fátima) en un mapa en directe en temps real i segueix la seva ubicació mentre es mou entre estacions. Utilitza Moovit com a rastrejador de la línia 2 bus o una aplicació de seguiment AUCORSA bus en directe i no et perdis mai el teu bus.
Utilitza l'app com a planificador de viatges per a AUCORSA o com a planificador de viatges per a bus per planificar la teva ruta per Cordoba. El planificador de viatges mostra dades actualitzades per a AUCORSA i qualsevol bus, inclosa la línia 2, a Cordoba
2 - Indicacions alternatives
Línies de AUCORSA a Cordoba
- 42 - L42: PLAZA COLÓN - TORRECILLA/ Horaris
- 76 - L76: PLAZA DE COLÓN - LAS JARAS/ Horaris
- 1 - L01: FÁTIMA - TENDILLAS/ Horaris
- 10 - L10: RENFE - BRILLANTE/ Horaris
- 66 - L66: PASEO DE LA VICTORIA - LAS QUEMADAS/ Horaris
- O2 - L-O2: R.ARG. - MAJANEQUE - VEREDÓN/ Horaris
- 46 - L46: PLAZA COLÓN - HUERTA DEL HIERRO/ Horaris
- 5 - L05: C.SANITARIA - RENFE - VALDEOLLEROS/ Horaris
- 4 - L04: FIDIANA - RENFE - MIRALBAIDA/ Horaris
- 12 - L12: NARANJO - TENDILLAS - SECTOR SUR/ Horaris
- O1 - L-O1: R. ARG. - VILLARR. - VEREDÓN/ Horaris
- C2 - L18: TENDILLAS - S. LORENZO - TENDILLAS/ Horaris
- E - L-E: COLÓN - ALCOLEA - B. DE LOS ÁNGELES/ Horaris
- 14 - L14: FIDIANA - C. SANITARIA/ Horaris
- 13 - L13: COLON - URB. PATRIARCA/ Horaris
- 6 - L06: LEVANTE - B. GUADALQUIVIR/ Horaris
- 3 - L03: ALBAIDA - RENFE - FUENSANTA/ Horaris
- 8 - L08: VALDEOLLEROS - PALMERAS/ Horaris
- T - L-T: R. ARGENTINA - TRASSIERRA/ Horaris