Linka 109
Hodonín, autobusové nádraží - ÚAN Zvonařka
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 109 autobus (Aktualizováno)
109 autobus (Čejč, Náměstí) má 29 zastávek odjíždí z Úan Zvonařka a končí v Čejč, Náměstí.
Vyberte 109 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Čejč, Náměstí (29 zastávek)
Úan Zvonařka
Konopná
Komárov
Ráječek
Ivanovické Náměstí
Hanácká
Tuřany, Smyčka
Sokolnice, Rozvodna
Telnice
Měnín, Rozcestí
Moutnice, Rozařín
Moutnice, Střed
Těšany, U Váhy
Těšany
Borkovany, Tomášov
Borkovany
Borkovany, Štoček
Klobouky U Brna, Martinice, Rozcestí
Klobouky U Brna, Rozcestí
Klobouky U Brna, Hřbitov
Klobouky U Brna, Náměstí
Klobouky U Brna, Samoobsluha
Klobouky U Brna, Nádražní
Krumvíř, Supermarket
Krumvíř, Obecní Úřad
Krumvíř, Železniční Stanice
Krumvíř, Statek
Terezín
Čejč, Náměstí
109 Často kladené dotazy
V kolik začne 109 autobus fungovat?
Služby na 109 autobus začínají v 05:47 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 109 autobus fungovat?
Služby na 109 autobus končí v 16:44 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 109 autobus?
Kdy přijde linka Hodonín, autobusové nádraží - ÚAN Zvonařka autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hodonín, autobusové nádraží - ÚAN Zvonařka autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 109 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 109. autobus zastávka.
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 109 (od Úan Zvonařka), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 109 v reálném čase. (Čejč, Náměstí) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 109 autobus
Ceny IDS JMK 109 (Čejč, Náměstí) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
109 (IDS JMK)
První zastávka 109 autobus cesty je Úan Zvonařka a poslední zastávka je Čejč, Náměstí. 109 (Čejč, Náměstí) je v provozu během každý den.
Další informace: 109 má 29 zastávek a celková doba cesty je zhruba 65 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 109 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 109 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 109 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 109 (Čejč, Náměstí) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 109 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro tramvaj, vlak, autobus, trajekt nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 109, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 256 - Boskovice, 17. listopadu - Olešnice, nám./ Jízdní řád
- 655 - Ždánice - Stavěšice/ Jízdní řád
- 259 - Doubravice, nám. - Boskovice, aut.st./ Jízdní řád
- 420 - Zastávka, železniční stanice - Velká Bíteš, PBS/ Jízdní řád
- 251 - Rájec-Jestřebí, železniční stanice - Jevíčko, nám./ Jízdní řád
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád
- 835 - Žerotice, požární zbrojnice - Lechovice, zámek/ Jízdní řád
- 254 - Boskovice, 17. listopadu - Letovice, Třebětín/ Jízdní řád
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 935 - Velká nad Veličkou, závod - Kuželov, točna/ Jízdní řád
- N91 - Lelekovice, u kříže - Labská/ Jízdní řád
- 810 - Miroslav, autobusové nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 816 - Znojmo, autobusové nádraží - Drosendorf, Schulen/ Jízdní řád
- 430 - Rapotice, železniční stanice - Ivančice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 108 - Hlavní nádraží - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 111 - Chrlice, nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 902 - Hodonín, Nesyt, farma - Hodonín, Bažantnice, penzion/ Jízdní řád
- 665 - Strážnice, aut. st. - Kyjov, aut. st./ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 257 - Olešnice, nám. - Boskovice, 17. listopadu/ Jízdní řád