Linka 153
Zastávka, Železniční Stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 153 autobus (Aktualizováno)
153 autobus ה má 19 zastávek odjíždí z Ivančice, Náměstí a končí v Zastávka, Železniční Stanice.
Vyberte 153 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Zastávka, Železniční Stanice (19 zastávek)
Ivančice, Náměstí
Ivančice, Oslavanská
Ivančice, Silo
Oslavany, Železniční Stanice
Oslavany, Aut. St.
Oslavany, Náměstí
Oslavany, Havířská
Oslavany, Tř. 1. Máje
Oslavany, U Mlýnka
Oslavany, Podlesí
Oslavany, Padochov, Restaurace
Oslavany, Padochov, Závod
Zbýšov, Anenská
Zbýšov, Městský Úřad
Zbýšov, Poustka
Zbýšov, Internát
Zbýšov, Sička
Babice U Rosic
Zastávka, Železniční Stanice
153 Často kladené dotazy
V kolik začne 153 autobus fungovat?
Služby na 153 autobus začínají v 04:50 dne neděle, sobota.
V kolik přestává 153 autobus fungovat?
Služby na 153 autobus končí v 19:00 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 153 autobus?
Kdy přijde linka Zastávka, Železniční Stanice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Zastávka, Železniční Stanice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 153 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 153. autobus zastávka.
153 autobus Jízdní řád
153 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:00 - 22:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:00 - 22:15 | 60 - 300 |
út | 06:00 - 22:15 | 60 - 300 |
st | 06:00 - 22:15 | 60 - 300 |
čt | 06:00 - 22:15 | 60 - 300 |
pá | 06:00 - 22:15 | 60 - 300 |
so | 04:50 - 19:00 | 53 - 240 |
ne | 04:50 - 19:00 | 53 - 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 153 (od Ivančice, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 153 v reálném čase. (Zastávka, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 153 autobus
Ceny IDS JMK 153 (Zastávka, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
153 (IDS JMK)
První zastávka 153 autobus cesty je Ivančice, Náměstí a poslední zastávka je Zastávka, Železniční Stanice. 153 (Zastávka, Železniční Stanice) je v provozu během každý den.
Další informace: 153 má 19 zastávek a celková doba cesty je zhruba 51 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 153 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 153 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 153 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 153 (Zastávka, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 153 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 153, v Brno
153 - Alternativní cíle
- 153 - Ivančice, Náměstí / Jízdní řád
- 153 - Oslavany, Aut. St. / Jízdní řád
- 153 - Rosice, Trávníky / Jízdní řád
- 153 - Sentice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 153 - Tišnov, Riegrova / Jízdní řád
- 153 - Tišnov, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 153 - Veverská Bítýška, Náměstí / Jízdní řád
- 153 - Veverská Bítýška, Náměstí / Jízdní řád
- 153 - Zastávka, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 153 - Čebín, Železniční Stanice / Jízdní řád
- 153 - Říčany / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 174 - Hrušovany nad Jevišovkou, lékárna - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- 812 - Dukovany, EDU - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 935 - Velká nad Veličkou, závod - Kuželov, točna/ Jízdní řád
- 254 - Boskovice, 17. listopadu - Letovice, Třebětín/ Jízdní řád
- 272 - Letovice, u školy - Velké Opatovice, aut.st./ Jízdní řád
- 664 - Kyjov, železniční stanice - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 277 - Kořenec, hor.zast. - Letovice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 240 - Sloup - Rájec-Jestřebí, železniční stanice/ Jízdní řád
- 819 - Znojmo, autobusové nádraží - Chvalovice, Hatě, FREEPORT/ Jízdní řád
- 105 - ÚAN Zvonařka - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 201 - Jedovnice, garáže ČAD - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 443 - Moravský Krumlov, železniční stanice - Tavíkovice, hostinec/ Jízdní řád
- 750 - Nové Sady - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 820 - Znojmo, autobusové nádraží - Hevlín, škola/ Jízdní řád
- 588 - Mikulov, železniční stanice - Poysdorf, Dreifaltigkeitsplatz/ Jízdní řád
- 567 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 920 - Tvarožná Lhota, Lučina - Strážnice, aut. st./ Jízdní řád
- 70 - Královo Pole, nádraží - Ořešín/ Jízdní řád
- 230 - Olomučany, točna - Blansko, aut. st./ Jízdní řád