Linka 158
Hrušovany nad Jevišovkou, Lidická, VÚPP - Tavíkovice, hostinec
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 158 autobus (Aktualizováno)
158 autobus ה má 19 zastávek odjíždí z Tavíkovice, Hostinec a končí v Miroslav, Autobusové Nádraží.
Přehled jízdního řádu 158 autobus pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 06:40. Provozní dny tohoto týdne: víkendy.
Vyberte 158 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Miroslav, Autobusové Nádraží (19 zastávek)
Tavíkovice, Hostinec
Tavíkovice, Škola
Tavíkovice, Dobronice
Přeskače, Obec
Medlice, Křižovatka
Višňové, Škola
Višňové, Náměstí
Višňové, Mrazírny
Horní Dunajovice, Obecní Úřad
Horní Dunajovice, Domčice
Želetice, Jednota
Želetice, Škola
Morašice
Skalice, Dolní Zastávka
Hostěradice, Chlupice
Hostěradice, Náměstí
Hostěradice, Lom
Miroslav, Jesle
Miroslav, Autobusové Nádraží
158 Často kladené dotazy
V kolik začne 158 autobus fungovat?
Služby na 158 autobus začínají v 06:40 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 158 autobus fungovat?
Služby na 158 autobus končí v 06:40 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 158 autobus?
Kdy přijde linka Hrušovany nad Jevišovkou, Lidická, VÚPP - Tavíkovice, hostinec Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Hrušovany nad Jevišovkou, Lidická, VÚPP - Tavíkovice, hostinec Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 158 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 158. autobus zastávka.
158 autobus Jízdní řád
158 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:40
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:40 | Jediný odjezd |
út | 06:40 | Jediný odjezd |
st | 06:40 | Jediný odjezd |
čt | 06:40 | Jediný odjezd |
pá | 06:40 | Jediný odjezd |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 158 (od Tavíkovice, Hostinec), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 158 v reálném čase. (Miroslav, Autobusové Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 158 autobus
Ceny IDS JMK 158 (Miroslav, Autobusové Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
158 (IDS JMK)
První zastávka 158 autobus cesty je Tavíkovice, Hostinec a poslední zastávka je Miroslav, Autobusové Nádraží. 158 (Miroslav, Autobusové Nádraží) je v provozu během víkendy.
Další informace: 158 má 19 zastávek a celková doba cesty je zhruba 53 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 158 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 158 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 158 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 158 (Miroslav, Autobusové Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 158 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 158, v Brno
158 - Alternativní cíle
- 158 - Břežany, U Hostince / Jízdní řád
- 158 - Dolenice / Jízdní řád
- 158 - Horní Dunajovice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 158 - Horní Dunajovice, Obecní Úřad / Jízdní řád
- 158 - Hostěradice, Náměstí / Jízdní řád
- 158 - Hostěradice, Náměstí / Jízdní řád
- 158 - Hrušovany Nad Jevišovkou, Lidická, Vúpp / Jízdní řád
- 158 - Jiřice U Miroslavi / Jízdní řád
- 158 - Medlice, Křižovatka / Jízdní řád
- 158 - Miroslav, Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 158 - Miroslav, Kašenec, Točna / Jízdní řád
- 158 - Miroslav, Rozcestí / Jízdní řád
- 158 - Tavíkovice, Hostinec / Jízdní řád
- 158 - Želetice, Jednota / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 163 - Tišnov, železniční stanice - Velká Bíteš, náměstí/ Jízdní řád
- 913 - Hodonín, autobusové nádraží - Čejč, náměstí/ Jízdní řád
- 223 - Blansko, Klepačov, točna - Blansko, Těchov/ Jízdní řád
- 52 - Zoologická zahrada - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 67 - Jundrov - Avion Shopping Park
- 440 - Moravský Krumlov, průmyslová zóna - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 933 - Veselí nad Moravou, Hutník, u školy - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- 254 - Boskovice, 17. listopadu - Letovice, Třebětín/ Jízdní řád
- 835 - Žerotice, požární zbrojnice - Lechovice, zámek/ Jízdní řád
- 109 - ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 58 - Líšeň, hřbitov - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 641 - Bučovice, u školy - Mouřínov/ Jízdní řád
- 410 - Litostrov - Domašov/ Jízdní řád
- 335 - Tišnov, železniční stanice - Nedvědice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 332 - Lomnice, náměstí - Tišnov, železniční stanice/ Jízdní řád
- E76 - Hlavní nádraží - Letiště Tuřany - terminál/ Jízdní řád
- 501 - Ústřední hřbitov - Ořechov, Jeřábkova/ Jízdní řád
- 585 - Valtice, aut. st. - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 822 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 401 - Velká Bíteš, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád