Linka 226
Blansko, Skalní Mlýn
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 226 autobus (Aktualizováno)
226 autobus ה má 8 zastávek odjíždí z Blansko, Aut. St. a končí v Blansko, Skalní Mlýn.
Vyberte 226 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Blansko, Skalní Mlýn (8 zastávek)
Blansko, Aut. St.
Blansko, Čkd Ředitelství
Blansko, Čkd Strojírna
Blansko, Čkd Nová Hala
Blansko, Čkd Orlík
Blansko, Dsb Slévárna
Blansko, Přehrada
Blansko, Skalní Mlýn
226 Často kladené dotazy
V kolik začne 226 autobus fungovat?
Služby na 226 autobus začínají v 07:40 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 226 autobus fungovat?
Služby na 226 autobus končí v 16:52 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 226 autobus?
Kdy přijde linka Blansko, Skalní Mlýn Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Blansko, Skalní Mlýn Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 226 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 226. autobus zastávka.
226 autobus Jízdní řád
226 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 07:40 - 16:52
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 07:40 - 16:52 | 60 - 280 |
út | 07:40 - 16:52 | 60 - 280 |
st | 07:40 - 16:52 | 60 - 280 |
čt | 07:40 - 16:52 | 60 - 280 |
pá | 07:40 - 16:52 | 60 - 280 |
so | 07:40 - 17:00 | 60 - 245 |
ne | 07:40 - 17:00 | 60 - 245 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 226 (od Blansko, Aut. St.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 226 v reálném čase. (Blansko, Skalní Mlýn) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 226 autobus
Ceny IDS JMK 226 (Blansko, Skalní Mlýn) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
226 (IDS JMK)
První zastávka 226 autobus cesty je Blansko, Aut. St. a poslední zastávka je Blansko, Skalní Mlýn. 226 (Blansko, Skalní Mlýn) je v provozu během každý den.
Další informace: 226 má 8 zastávek a celková doba cesty je zhruba 25 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 226 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 226 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 226 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 226 (Blansko, Skalní Mlýn) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 226 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 226, v Brno
226 - Alternativní cíle
IDS JMK linky v Brno
- N99 - Jírova - Technologický park/ Jízdní řád
- 564 - Břeclav, Stará Břeclav, křižovatka Ladná - Břeclav, Městský hřbitov/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 808 - Znojmo, autobusové nádraží - Znojmo, Hradiště, sýpka/ Jízdní řád
- 514 - Židlochovice, železniční stanice - Rajhrad, hospic/ Jízdní řád
- 571 - Valtice, aut. st. - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 109 - ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XS41 - Hlavní nádraží - Moravské Bránice, žel. st.
- 750 - Nové Sady - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 816 - Vratěnín - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 301 - Královo Pole, nádraží - Bystré, městský úřad/ Jízdní řád
- 441 - Hrotovice, autobusové nádraží - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 80 - Česká - Hrad Špilberk
- 567 - Břeclav, Poštorná, Valtická, točna - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 910 - Hodonín, autobusové nádraží - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 51 - Zoologická zahrada - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 215 - Adamov, Horka, točna - Adamov, Adamov III, točna/ Jízdní řád
- 258 - Boskovice, Sušilova ZŠ II - Obora, Hutě/ Jízdní řád
- N94 - Modřice, smyčka - Bílovice nad Svitavou, žel. stanice/ Jízdní řád