Linka 515
Karviná, Důl Darkov
Transdev Slezsko a.s.
Jízdní řád a zastávky Transdev Slezsko a.s. 515 autobus (Aktualizováno)
515 autobus (Karviná, Důl Darkov) má 17 zastávek odjíždí z Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. a končí v Karviná, Důl Darkov.
Vyberte 515 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Karviná, Důl Darkov (17 zastávek)
Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.
Karviná, Nové Město, Čsad
Karviná, Nové Město, Stadion Házené
Karviná, Nové Město, Osvobození
Karviná, Hranice, Pekárna
Karviná, Hranice, Okružní
Karviná, Hranice, Škola
Karviná, Hranice, Rehab. Sanatorium
Karviná, Hranice, Poliklinika
Karviná, Mizerov, Urnový Háj
Karviná, Ráj, Kosmonautů
Karviná, Ráj, Tesco
Karviná, Ráj, Nemocnice
Karviná, Fryštát, Univerzita
Karviná, Nové Město, Obchodní Dům
Karviná, Doly, Zast. Čsa
Karviná, Důl Darkov
515 Často kladené dotazy
V kolik začne 515 autobus fungovat?
Služby na 515 autobus začínají v 04:50 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 515 autobus fungovat?
Služby na 515 autobus končí v 20:56 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 515 autobus?
Kdy přijde linka Karviná, Důl Darkov autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Karviná, Důl Darkov autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 515 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 515. autobus zastávka.
515 autobus Jízdní řád
515 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 04:50 - 20:56
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:50 - 20:56 | 98 |
út | 04:50 - 20:56 | 98 |
st | 04:50 - 20:56 | 98 |
čt | 04:50 - 20:56 | 98 |
pá | 04:50 - 20:56 | 98 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Transdev Slezsko a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 515 (od Karviná, Fryštát, Aut. Nádr.), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 515 v reálném čase. (Karviná, Důl Darkov) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Transdev Slezsko a.s..
Jízdné za linku 515 autobus
Ceny Transdev Slezsko a.s. 515 (Karviná, Důl Darkov) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Transdev Slezsko a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Transdev Slezsko a.s..
515 (Transdev Slezsko a.s.)
První zastávka 515 autobus cesty je Karviná, Fryštát, Aut. Nádr. a poslední zastávka je Karviná, Důl Darkov. 515 (Karviná, Důl Darkov) je v provozu během víkendy.
Další informace: 515 má 17 zastávek a celková doba cesty je zhruba 37 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Transdev Slezsko a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 515 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 515 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 515 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 515 (Karviná, Důl Darkov) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 515 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Transdev Slezsko a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Transdev Slezsko a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Transdev Slezsko a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 515, v Ostrava
Transdev Slezsko a.s. linky v Ostrava
- 516 - Fryštát – Nové Město – Hranice – Mizerov – Ráj – Nové Město – Fryštát/ Jízdní řád
- 410 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 403 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 404 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická/ Jízdní řád
- 406 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Pr. Suchá, žel. st. – Horní Suchá, Pašůvka/ Jízdní řád
- 408 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, žel. st. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, aut. nádr./ Jízdní řád
- 415 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 420 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Horní Bludovice, Záguří – Těrlicko, Zelené Město u Goduly/ Jízdní řád
- 434 - Havířov, Prostřední Suchá, GLOBUS – Havířov, Podlesí, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 421 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, Jitřenka – Havířov, Pr. Suchá, žel. st./ Jízdní řád
- 520 - Staré Město – Fryštát – Nové Město – Ráj – Mizerov – Hranice – Nové Město – Fryštát – Staré Město/ Jízdní řád
- 505 - Lutyně – Zbytky – Rychvald, rozc. – Dolní Lutyně/ Jízdní řád
- 503 - Město, Mezilesí – Lutyně – Poruba, škola – Město, nám. – Lazy, Důl Lazy/ Jízdní řád
- 401 - Havířov, Šumbark, točna 2. etapa – Horní Suchá, Pašůvka/ Jízdní řád
- 409 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 413 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Horní Suchá, konečná/ Jízdní řád
- 417 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Těrlicko, obecní úřad – Těrlicko, Hradiště, U Stonávky/ Jízdní řád
- 416 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 502 - Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Město, Mezilesí – Město, nám. – Lazy/ Jízdní řád