Linka 412
Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická
Transdev Slezsko a.s.
Jízdní řád a zastávky Transdev Slezsko a.s. 412 Bus (Aktualizováno)
412 Bus (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) má 20 zastávek odjíždí z Havířov, Šumbark, Točna Lidická a končí v Havířov, Podlesí, Aut. Nádr..
Vyberte 412 Bus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Havířov, Podlesí, Aut. Nádr. (20 zastávek)
Havířov, Šumbark, Točna Lidická
Havířov, Šumbark, H. Malířové
Havířov, Šumbark, M. Pujmanové
Havířov, Šumbark, Mateřská Škola
Havířov, Šumbark, Obránců Míru
Havířov, Šumbark, Snp
Havířov, Šumbark, Bazén
Havířov, Město, Žel. St.
Havířov, Město, U Podloubí
Havířov, Město, Magistrát
Havířov, Město, Obchodní Dům
Havířov, Město, Nemocnice
Havířov, Město, Moskevská
Havířov, Město, Mozartova
Havířov, Město, Mánesova
Havířov, Podlesí, Rušná
Havířov, Podlesí, Bezručova
Havířov, Podlesí, Merkur
Havířov, Podlesí, Okrajová U Garáží
Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.
412 Často kladené dotazy
V kolik začne 412 Bus fungovat?
Služby na 412 Bus začínají v 04:38 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává 412 Bus fungovat?
Služby na 412 Bus končí v 23:10 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí 412 Bus?
Kdy přijde linka Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická Bus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická Bus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 412 Bus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 412. Bus zastávka.
412 Bus Jízdní řád
412 Bus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:38 - 23:10
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:38 - 23:10 | 30 |
út | 04:38 - 23:10 | 30 |
st | 04:38 - 23:10 | 30 |
čt | 04:38 - 23:10 | 30 |
pá | 04:38 - 23:10 | 30 |
so | 04:38 - 23:10 | 60 - 63 |
ne | 04:38 - 23:10 | 60 - 63 |
Provozní upozornění pro Transdev Slezsko a.s. Bus
Zobrazit všechny aktualizace na 412 (od Havířov, Šumbark, Točna Lidická), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních Bus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 412 v reálném čase. (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) a sledujte, jak se Bus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Transdev Slezsko a.s..
Jízdné za linku 412 Bus
Ceny Transdev Slezsko a.s. 412 (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Transdev Slezsko a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Transdev Slezsko a.s..
412 (Transdev Slezsko a.s.)
První zastávka 412 Bus cesty je Havířov, Šumbark, Točna Lidická a poslední zastávka je Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.. 412 (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) je v provozu během každý den.
Další informace: 412 má 20 zastávek a celková doba cesty je zhruba 29 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Transdev Slezsko a.s. navrhované cesty, Bus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 412 Bus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a Bus jízdní řád pro 412 Bus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 412 sledovač Bus v reálném čase
Sledujte linku 412 (Havířov, Podlesí, Aut. Nádr.) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 412 Bus nebo živou aplikaci pro sledování Transdev Slezsko a.s. Bus a nikdy nezmeškejte svůj Bus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Transdev Slezsko a.s. nebo plánovač výletů pro Bus, Tram, Train nebo Trolleybus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Transdev Slezsko a.s. a jakýkoli Bus, včetně linky 412, v Ostrava
412 - Alternativní cíle
Transdev Slezsko a.s. linky v Ostrava
- 405 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 403 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 404 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Lidická/ Jízdní řád
- 414 - Havířov. Šumbark, točna Lidická – Havířov, Podlesí, Těšínská – Havířov, Dolní Datyně, točna J. Kotase/ Jízdní řád
- 415 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská/ Jízdní řád
- 434 - Havířov, Prostřední Suchá, GLOBUS – Havířov, Podlesí, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 421 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Město, Jitřenka – Havířov, Pr. Suchá, žel. st./ Jízdní řád
- 402 - Havířov, Šumbark, točna Lidická – Šenov, ČSAD – Albrechtice, žel. st. – Stonava, sídl. Nový svět/ Jízdní řád
- 505 - Lutyně – Zbytky – Rychvald, rozc. – Dolní Lutyně/ Jízdní řád
- 501 - Lazy, u Kornase – Město, nám – Poruba – Zátiší – Lutyně – Dětmarovice/ Jízdní řád
- 503 - Město, Mezilesí – Lutyně – Poruba, škola – Město, nám. – Lazy, Důl Lazy/ Jízdní řád
- 504 - Lazy, u Kornase – Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Dětmarovice, žel. st./ Jízdní řád
- 413 - Havířov, Šumbark, točna Petřvaldská – Horní Suchá, konečná/ Jízdní řád
- 416 - Havířov, Podlesí, aut. nádr. – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 515 - Důl Darkov – Ráj – Hranice – Nové Město – Staré Město/ Jízdní řád
- 502 - Město, nám. – Poruba, škola – Lutyně – Město, Mezilesí – Město, nám. – Lazy/ Jízdní řád
- 419 - Havířov, Město, obchodní dům – Havířov, Šumbark, točna 2. etapa/ Jízdní řád
- 418 - Havířov, Město, žel. st. – Šenov, bytovky – Havířov, Podlesí, aut. nádr./ Jízdní řád
- 517 - Fryštát – Nové Město – Hranice – Mizerov – Lázně Darkov/ Jízdní řád