Linka 432
Znojmo, autobusové nádraží - Ivančice, náměstí
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 432 autobus (Aktualizováno)
432 autobus ה má 29 zastávek odjíždí z Ivančice, Náměstí a končí v Znojmo, Autobusové Nádraží.
Vyberte 432 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Znojmo, Autobusové Nádraží (29 zastávek)
Ivančice, Náměstí
Ivančice, Železniční Stanice
Ivančice, Němčice
Ivančice, Budkovice, Rozcestí
Moravský Krumlov, Rokytná, Rozcestí
Moravský Krumlov, Polánka, Rozcestí
Moravský Krumlov, Polánka
Moravský Krumlov, Ivančická
Moravský Krumlov, U Parku
Moravský Krumlov, Náměstí
Moravský Krumlov, Autobusové Nádraží
Moravský Krumlov, Kavalírka
Moravský Krumlov, Okružní
Moravský Krumlov, Jatky
Moravský Krumlov, Na Kačence
Rybníky
Dobelice, Krumlovská
Kadov
Kadov, Rozcestí
Hostěradice, Míšovice
Hostěradice, Náměstí
Vítonice
Prosiměřice, U Bufetu
Těšetice, Na Hlavní
Suchohrdly, Purkrábka
Suchohrdly, Kurty
Suchohrdly, Prodejna
Znojmo, Suchohrdelská, Hřbitov
Znojmo, Autobusové Nádraží
432 Často kladené dotazy
V kolik začne 432 autobus fungovat?
Služby na 432 autobus začínají v 04:16 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 432 autobus fungovat?
Služby na 432 autobus končí v 17:36 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 432 autobus?
Kdy přijde linka Znojmo, autobusové nádraží - Ivančice, náměstí Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Znojmo, autobusové nádraží - Ivančice, náměstí Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 432 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 432. autobus zastávka.
432 autobus Jízdní řád
432 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:16 - 17:38
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:16 - 17:38 | 20 - 120 |
út | 04:16 - 17:38 | 20 - 120 |
st | 04:16 - 17:38 | 20 - 120 |
čt | 04:16 - 17:38 | 20 - 120 |
pá | 04:16 - 17:38 | 20 - 120 |
so | 05:36 - 17:36 | 120 - 240 |
ne | 05:36 - 17:36 | 120 - 240 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 432 (od Ivančice, Náměstí), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 432 v reálném čase. (Znojmo, Autobusové Nádraží) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 432 autobus
Ceny IDS JMK 432 (Znojmo, Autobusové Nádraží) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
432 (IDS JMK)
První zastávka 432 autobus cesty je Ivančice, Náměstí a poslední zastávka je Znojmo, Autobusové Nádraží. 432 (Znojmo, Autobusové Nádraží) je v provozu během každý den.
Další informace: 432 má 29 zastávek a celková doba cesty je zhruba 75 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 432 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 432 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 432 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 432 (Znojmo, Autobusové Nádraží) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 432 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 432, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 601 - ÚAN Zvonařka - Slavkov u Brna, poliklinika/ Jízdní řád
- 807 - Znojmo, Koželužská, u mostu - Znojmo, Mramotice, u čekárny/ Jízdní řád
- 370 - Bystřice nad Pern., Domanín - Bystřice nad Pern., železniční stanice/ Jízdní řád
- 550 - Velké Pavlovice, autobusové nádraží - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 940 - Kuželov, točna - Hroznová Lhota, zdravotní středisko/ Jízdní řád
- 258 - Boskovice, Sušilova ZŠ II - Obora, Hutě/ Jízdní řád
- 821 - Božice, škola - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 245 - Lysice, pohostinství - Kunice/ Jízdní řád
- 931 - Strážnice, aut. st. - Veselí nad Moravou, Náklí/ Jízdní řád
- 167 - Vyškov, Autobusové nádraží - Blansko, aut. st./ Jízdní řád
- N99 - Jírova - Technologický park/ Jízdní řád
- 224 - Blansko, aut. st. - Blansko, Hořice/ Jízdní řád
- 240 - Sloup - Rájec-Jestřebí, železniční stanice/ Jízdní řád
- 814 - Biskupice-Pulkov, Pulkov - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 642 - Kyjov, aut. st. - Bučovice, u školy/ Jízdní řád
- 660 - Kyjov, aut. st. - Dambořice/ Jízdní řád
- 109 - ÚAN Zvonařka - Hodonín, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- XR11 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 333 - Tišnov, železniční stanice - Osiky, točna/ Jízdní řád
- 561 - Břeclav, Charvátská N. Ves, Obránců míru - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád