Linka 611
Sokolnice, Železniční Stanice
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 611 autobus (Aktualizováno)
611 autobus ה má 14 zastávek odjíždí z Lovčičky a končí v Sokolnice, Železniční Stanice.
Vyberte 611 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Sokolnice, Železniční Stanice (14 zastávek)
Lovčičky
Otnice, Dělnický Dům
Otnice, Host. U Marků
Otnice, Milešovská
Milešovice, Zast.
Milešovice, Host. Laštůvka
Milešovice, Zast.
Milešovice, Sídliště
Šaratice
Hostěrádky-Rešov
Újezd U Brna, Penzion
Újezd U Brna, Městský Úřad
Újezd U Brna, Revoluční
Sokolnice, Železniční Stanice
611 Často kladené dotazy
V kolik začne 611 autobus fungovat?
Služby na 611 autobus začínají v 04:09 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 611 autobus fungovat?
Služby na 611 autobus končí v 17:26 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 611 autobus?
Kdy přijde linka Sokolnice, Železniční Stanice Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Sokolnice, Železniční Stanice Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 611 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 611. autobus zastávka.
611 autobus Jízdní řád
611 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:09 - 20:39
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:09 - 20:39 | 17 - 120 |
út | 04:09 - 20:39 | 17 - 120 |
st | 04:09 - 20:39 | 17 - 120 |
čt | 04:09 - 20:39 | 17 - 120 |
pá | 04:09 - 20:39 | 17 - 120 |
so | 04:26 - 17:26 | 240 - 300 |
ne | 04:26 - 17:26 | 240 - 300 |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 611 (od Lovčičky), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 611 v reálném čase. (Sokolnice, Železniční Stanice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 611 autobus
Ceny IDS JMK 611 (Sokolnice, Železniční Stanice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
611 (IDS JMK)
První zastávka 611 autobus cesty je Lovčičky a poslední zastávka je Sokolnice, Železniční Stanice. 611 (Sokolnice, Železniční Stanice) je v provozu během každý den.
Další informace: 611 má 14 zastávek a celková doba cesty je zhruba 33 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 611 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 611 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 611 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 611 (Sokolnice, Železniční Stanice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 611 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 611, v Brno
IDS JMK linky v Brno
- 752 - Vážany - Vyškov, Autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 702 - Úzká - Viničné Šumice, točna/ Jízdní řád
- 223 - Blansko, Klepačov, točna - Blansko, Těchov/ Jízdní řád
- 42 - Královo Pole, nádraží - Ivanovice, Globus/ Jízdní řád
- N97 - Líšeň, hřbitov - Jírovcova/ Jízdní řád
- XS31 - Bystřice nad Pern., železniční stanice - Bystřice nad Pernštejnem, Rovné
- Š85 - Tuřany, smyčka - Tuřany, smyčka/ Jízdní řád
- 742 - Vyškov, Pustiměřská - Vyškov, Poliklinika/ Jízdní řád
- 835 - Žerotice, požární zbrojnice - Lechovice, zámek/ Jízdní řád
- 401 - Velká Bíteš, náměstí - Nemocnice Bohunice/ Jízdní řád
- 174 - Hrušovany nad Jevišovkou, lékárna - Mikulov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 504 - Pohořelice, náměstí - Ústřední hřbitov/ Jízdní řád
- 70 - Královo Pole, nádraží - Ořešín/ Jízdní řád
- 930 - Nová Lhota, Vápenky - Veselí nad Moravou, železniční stanice/ Jízdní řád
- 201 - Jedovnice, garáže ČAD - Židenice, nádraží/ Jízdní řád
- 52 - Zoologická zahrada - Mendlovo náměstí/ Jízdní řád
- 574 - Podivín, železniční stanice - Břeclav, Gumotex/ Jízdní řád
- 666 - Osvětimany - Kyjov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 744 - Vyškov, Fritzmeier - Vyškov, VTÚPV/ Jízdní řád
- 72 - Obřany, sídliště - Technologický park/ Jízdní řád