Linka 637
Kublov,Slovanka
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.
Jízdní řád a zastávky ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 637 autobus (Aktualizováno)
637 autobus ה má 29 zastávek odjíždí z Beroun, Autobusové Nádraží a končí v Kublov, Slovanka.
Vyberte 637 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Kublov,Slovanka (29 zastávek)
Beroun, Autobusové Nádraží
Beroun, POD Dálnicí
Beroun, Delvita
Beroun, Sídliště
Beroun, Lidl
Králův Dvůr, U Zámku
Králův Dvůr, Jungmannova
Králův Dvůr, Zahořany, POD Hájem
Králův Dvůr, Zahořany
Trubská, Rozc.1.0
Trubská
Hudlice, Dibří
Hudlice, Dolní
Hudlice, Horní
Hudlice, U Kříže
Otročiněves, I
Otročiněves, Na Drahách
Otročiněves, Krušná Hora
Nový Jáchymov, Sídl.
Nový Jáchymov
Nový Jáchymov, Háj.
Roztoky, Karlov
Roztoky, Placanda
Broumy, Luh Rozc.
Broumy, Radnice
Broumy, Škola
Kublov, Malá Louka
Kublov, Na Návsi
Kublov, Slovanka
637 Často kladené dotazy
V kolik začne 637 autobus fungovat?
Služby na 637 autobus začínají v 06:55 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 637 autobus fungovat?
Služby na 637 autobus končí v 19:00 dne neděle, sobota.
V kolik dorazí 637 autobus?
Kdy přijde linka Kublov,Slovanka Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Kublov,Slovanka Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 637 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 637. autobus zastávka.
637 autobus Jízdní řád
637 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 06:55 - 20:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:55 - 20:00 | 60 - 300 |
út | 06:55 - 20:00 | 60 - 300 |
st | 06:55 - 20:00 | 60 - 300 |
čt | 06:55 - 20:00 | 60 - 300 |
pá | 06:55 - 20:00 | 60 - 300 |
so | 09:00 - 19:00 | 240 - 360 |
ne | 09:00 - 19:00 | 240 - 360 |
Provozní upozornění pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 637 (od Beroun, Autobusové Nádraží), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 637 v reálném čase. (Kublov,Slovanka) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
Jízdné za linku 637 autobus
Ceny ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. 637 (Kublov,Slovanka) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o..
637 (ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o.)
První zastávka 637 autobus cesty je Beroun, Autobusové Nádraží a poslední zastávka je Kublov, Slovanka. 637 (Kublov,Slovanka) je v provozu během každý den.
Další informace: 637 má 29 zastávek a celková doba cesty je zhruba 47 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Praha, a pomůže vám najít nejbližší 637 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 637 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 637 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 637 (Kublov,Slovanka) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 637 autobus nebo živou aplikaci pro sledování ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Autobus, Vlak, Trolejbus, Metro, Lanovka, Trajekt nebo Kabinová lanovka a naplánujte si trasu kolem Praha. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. a jakýkoli autobus, včetně linky 637, v Praha
637 - Alternativní cíle
- 637 - Beroun,Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 637 - Beroun,Autobusové Nádraží / Jízdní řád
- 637 - Broumy,Radnice / Jízdní řád
- 637 - Broumy,Škola / Jízdní řád
- 637 - Králův Dvůr,U Zámku / Jízdní řád
- 637 - Liteň,Nám. / Jízdní řád
- 637 - Liteň,Nám. / Jízdní řád
- 637 - Nový Jáchymov / Jízdní řád
- 637 - Roztoky,Placanda / Jízdní řád
- 637 - Svinaře,Halouny / Jízdní řád
- 637 - Řevnice,Nádraží / Jízdní řád
ARRIVA STREDNI CECHY s.r.o. linky v Praha
- 384 - Praha,Zličín - Hořovice,nám.B.Němcové/ Jízdní řád
- 639 - Hořovice - Hostomice - Dobříš/ Jízdní řád
- 549 - Sedlčany - Krásná Hora nad Vltavou - Klučenice/ Jízdní řád
- 393 - Praha,Smíchovské nádraží - Příbram,Březové Hory/ Jízdní řád
- 718 - Mnichovo Hradiště - Dolní Bousov - Sobotka/ Jízdní řád
- 407 - Praha,Smíchovské nádraží - Písek,aut.nádr./ Jízdní řád
- 425 - Mořinka - Beroun - Koněprusy - Králův Dvůr/ Jízdní řád
- 767 - Mladá Boleslav - Kropáčova Vrutice - Dolní Slivno/ Jízdní řád
- 488 - Příbram - Mirovice - Písek/ Jízdní řád
- 861 - Beroun,Jarov - Beroun,autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 527 - Komárov - Cerhovice - Žebrák/ Jízdní řád
- 525 - Nový Knín - Borotice,Dražetice - Nový Knín/ Jízdní řád
- 432 - Lysá nad Labem - Milovice - Mladá Boleslav/ Jízdní řád
- 361 - Praha,Smíchovské nádraží - Dobříš,nám./ Jízdní řád
- 506 - MHD Příbram 506 Zavržice - Zdaboř - Fialka - II.poliklinika - Aut.nádr. - Koperníkova - Svatá Hora areál/ Jízdní řád
- 631 - Nižbor - Beroun - Suchomasty - Všeradice/ Jízdní řád
- 515 - Příbram - Nečín - Borotice/ Jízdní řád
- 766 - Březno - Lhotky - Rabakov/ Jízdní řád
- 716 - Boseň,Mužský - Mnichovo Hradiště,Sychrov - Boseň,Mužský/ Jízdní řád
- 739 - Bělá pod Bezdězem - Bakov nad Jizerou - Kněžmost/ Jízdní řád