Linka 655
Ždánice - Čejč, náměstí
IDS JMK
Jízdní řád a zastávky IDS JMK 655 autobus (Aktualizováno)
655 autobus ה má 6 zastávek odjíždí z Ždánice a končí v Žarošice.
Vyberte 655 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Žarošice (6 zastávek)
Ždánice
Ždánice, Šroubárna
Dražůvky, Rozcestí
Dražůvky
Archlebov
Žarošice
655 Často kladené dotazy
V kolik začne 655 autobus fungovat?
Služby na 655 autobus začínají v 06:46 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 655 autobus fungovat?
Služby na 655 autobus končí v 22:15 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 655 autobus?
Kdy přijde linka Ždánice - Čejč, náměstí Autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ždánice - Čejč, náměstí Autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 655 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 655. autobus zastávka.
655 autobus Jízdní řád
655 autobus cesta funguje v pondělí až pátek. Pravidelný provoz: 06:46 - 22:15
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 06:46 - 22:15 | 929 |
út | 06:46 - 22:15 | 929 |
st | 06:46 - 22:15 | 929 |
čt | 06:46 - 22:15 | 929 |
pá | 06:46 - 22:15 | 929 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro IDS JMK autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 655 (od Ždánice), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 655 v reálném čase. (Žarošice) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o IDS JMK.
Jízdné za linku 655 autobus
Ceny IDS JMK 655 (Žarošice) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek IDS JMK najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách IDS JMK.
655 (IDS JMK)
První zastávka 655 autobus cesty je Ždánice a poslední zastávka je Žarošice. 655 (Žarošice) je v provozu během víkendy.
Další informace: 655 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 16 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí IDS JMK navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Brno, a pomůže vám najít nejbližší 655 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 655 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 655 sledovač Autobus v reálném čase
Sledujte linku 655 (Žarošice) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 655 autobus nebo živou aplikaci pro sledování IDS JMK autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro IDS JMK nebo plánovač výletů pro Tramvaj, Vlak, Autobus, Trajekt nebo Trolejbus a naplánujte si trasu kolem Brno. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro IDS JMK a jakýkoli autobus, včetně linky 655, v Brno
655 - Alternativní cíle
- 655 - Archlebov / Jízdní řád
- 655 - Karlín / Jízdní řád
- 655 - Násedlovice, Mlýn / Jízdní řád
- 655 - Násedlovice, Mlýn / Jízdní řád
- 655 - Uhřice, Janův Dvůr / Jízdní řád
- 655 - Čejč, Náměstí / Jízdní řád
- 655 - Žarošice / Jízdní řád
- 655 - Ždánice / Jízdní řád
- 655 - Ždánice, Zdravotní Středisko / Jízdní řád
- 655 - Ždánice, Šroubárna / Jízdní řád
IDS JMK linky v Brno
- 571 - Valtice, aut. st. - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 819 - Znojmo, autobusové nádraží - Chvalovice, Hatě, FREEPORT/ Jízdní řád
- 568 - Břeclav, Poštorná, FOSFA - Břeclav, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 732 - Rousínov, Kroužek - Rousínov, Čechyně, náves/ Jízdní řád
- N98 - Mariánské údolí - Bartolomějská/ Jízdní řád
- 441 - Hrotovice, autobusové nádraží - Moravský Krumlov, železniční stanice/ Jízdní řád
- 509 - Měnín, obchodní středisko - Chrlické náměstí/ Jízdní řád
- 226 - Blansko, Obůrka - Blansko, Skalní Mlýn/ Jízdní řád
- 235 - Blansko, aut. st. - Lomnice, náměstí/ Jízdní řád
- XR11 - Náměšť nad Oslavou, autobusové nádraží - Hlavní nádraží/ Jízdní řád
- 809 - Znojmo, nám.Komenského - Znojmo, Popice, u kostela/ Jízdní řád
- 835 - Žerotice, požární zbrojnice - Lechovice, zámek/ Jízdní řád
- 802 - Znojmo, Nemocnice - Znojmo, Nesachleby/ Jízdní řád
- 672 - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice - Kyjov, Langobardská/ Jízdní řád
- 671 - Kyjov, nemocnice - Kyjov, Bohuslavice, železniční stanice/ Jízdní řád
- 822 - Hrušovany nad Jevišovkou, žel. st. - Znojmo, autobusové nádraží/ Jízdní řád
- 933 - Veselí nad Moravou, Hutník, u školy - Žeravice, obecní úřad/ Jízdní řád
- X49 - Úzká - Dvůr v lese/ Jízdní řád
- 423 - Mohelno - Rosice, Kamínky/ Jízdní řád
- 431 - Ivančice, Hrubšice - Ivančice, škola/ Jízdní řád