Linka 97
Ostrava, Hranečník - Petřvald, Pošta
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. 97 autobus (Aktualizováno)
97 autobus (Petřvald, Pošta) má 18 zastávek odjíždí z Ostrava, Hranečník a končí v Petřvald, Pošta.
Vyberte 97 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Petřvald, Pošta (18 zastávek)
Ostrava, Hranečník
Sl. Ostrava, Botanická Zahrada
Sl. Ostrava, Kramolišova
Sl. Ostrava, Salma
Sl. Ostrava, Kovařovicova
Sl. Ostrava, Na Jánské
Sl. Ostrava, Na Josefské
Sl. Ostrava, Na Jánské
Michálkovice, Panská
Michálkovice, Bláhova
Michálkovice, Michalské Nám.
Ostrava, Michálkovice
Michálkovice, Čihalíkova
Michálkovice, Holandská
Michálkovice, Zlatnictví
Michálkovice, Brazílie
Petřvald, Zaryje
Petřvald, Pošta
97 Často kladené dotazy
V kolik začne 97 autobus fungovat?
Služby na 97 autobus začínají v 05:39 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik přestává 97 autobus fungovat?
Služby na 97 autobus končí v 19:30 dne pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek.
V kolik dorazí 97 autobus?
Kdy přijde linka Ostrava, Hranečník - Petřvald, Pošta autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Ostrava, Hranečník - Petřvald, Pošta autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde 97 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší 97. autobus zastávka.
97 autobus Jízdní řád
97 autobus cesta je v provozu víkendy. Pravidelné hodiny podle jízdního řádu: 05:39 - 19:30
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 05:39 - 19:30 | 42 - 68 |
út | 05:39 - 19:30 | 42 - 68 |
st | 05:39 - 19:30 | 42 - 68 |
čt | 05:39 - 19:30 | 42 - 68 |
pá | 05:39 - 19:30 | 42 - 68 |
so | Nefunguje | Nefunguje |
ne | Nefunguje | Nefunguje |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na 97 (od Ostrava, Hranečník), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy 97 v reálném čase. (Petřvald, Pošta) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku 97 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. 97 (Petřvald, Pošta) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
97 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka 97 autobus cesty je Ostrava, Hranečník a poslední zastávka je Petřvald, Pošta. 97 (Petřvald, Pošta) je v provozu během víkendy.
Další informace: 97 má 18 zastávek a celková doba cesty je zhruba 23 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší 97 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro 97 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka 97 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku 97 (Petřvald, Pošta) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek 97 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky 97, v Ostrava
97 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- X14 - Přívoz, Hlučínská - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána/ Jízdní řád
- AE - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 57 - Ostrava, Hulváky - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána/ Jízdní řád
- 48 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Poruba, Opavská/ Jízdní řád
- 33 - Přívoz, Oderská - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- 73 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 47 - Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 27 - Hrabová, Statek - Ostrava, Proskovice/ Jízdní řád
- 28 - Ostrava, Hranečník - Václavovice, Točna/ Jízdní řád
- 62 - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána - Hrabůvka, Sámova/ Jízdní řád
- X8 - Nová Ves, Vodárna - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 71 - Mor. Ostrava, Úan - Šenov, Volenství/ Jízdní řád
- 98 - Petřkovice, Náměstí - Petřkovice, Nordpól/ Jízdní řád
- 35 - Poruba, Otakara Jeremiáše - Hrabová, Prům. Zóna Jih/ Jízdní řád
- 79 - Svinov, Dubí - Svinov, Nádraží/ Jízdní řád
- 23 - Bohumín, Záblatí, Střed - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 83 - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 46 - Ostrava, Polanka - Ostrava, Krásné Pole/ Jízdní řád
- 67 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Aut. Nádr./ Jízdní řád