Linka EN 443
Bohumín – Čadca
České dráhy, a.s.
Jízdní řád a zastávky České dráhy, a.s. EN 443 vlak (Aktualizováno)
EN 443 vlak (Čadca) má 2 stanic odjíždí z Bohumín a končí v Čadca.
Přehled jízdního řádu EN 443 vlak pro nadcházející týden: Odjíždí jednou denně v 03:00. Provozní dny tohoto týdne: každý den.
Vyberte EN 443 vlak stanic níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Čadca (2 zastávek)
Bohumín
Čadca
EN 443 Často kladené dotazy
V kolik začne EN 443 vlak fungovat?
Služby na EN 443 vlak začínají v 03:00 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává EN 443 vlak fungovat?
Služby na EN 443 vlak končí v 03:00 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí EN 443 vlak?
Kdy přijde linka Bohumín – Čadca vlak? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Bohumín – Čadca vlak, která je nejblíže vaší poloze.
Funguje linka EN 443 vlak společnosti České dráhy, a.s. na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa?
Provozní doba EN 443 vlak na Den svatých Cyrila a Metoděje and Den Jana Husa se může změnit. Další podrobnosti najdete v aplikaci Moovit.
Je někde EN 443 vlak stanice v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší EN 443. vlak stanice.
EN 443 vlak Jízdní řád
EN 443 vlak linka funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 03:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 03:00 | Jediný odjezd |
út | 03:00 | Jediný odjezd |
st | 03:00 | Jediný odjezd |
čt | 03:00 | Jediný odjezd |
pá | 03:00 | Jediný odjezd |
so | 03:00 | Jediný odjezd |
ne | 03:00 | Jediný odjezd |
Provozní upozornění pro České dráhy, a.s. vlak
Zobrazit všechny aktualizace na EN 443 (od Bohumín), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních vlak, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy EN 443 v reálném čase. (Čadca) a sledujte, jak se vlak pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o České dráhy, a.s..
Jízdné za linku EN 443 vlak
Ceny České dráhy, a.s. EN 443 (Čadca) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek České dráhy, a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách České dráhy, a.s..
EN 443 (České dráhy, a.s.)
První zastávka EN 443 vlak cesty je Bohumín a poslední zastávka je Čadca. EN 443 (Čadca) je v provozu během každý den.
Další informace: EN 443 má 2 stanic a celková doba cesty je zhruba 51 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí České dráhy, a.s. navrhované cesty, vlak sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší EN 443 vlak stanic v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a vlak jízdní řád pro EN 443 vlak, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka EN 443 sledovač vlak v reálném čase
Sledujte linku EN 443 (Čadca) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek EN 443 vlak nebo živou aplikaci pro sledování České dráhy, a.s. vlak a nikdy nezmeškejte svůj vlak.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro České dráhy, a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro České dráhy, a.s. a jakýkoli vlak, včetně linky EN 443, v Ostrava
České dráhy, a.s. linky v Ostrava
- IC 105 - Chałupki – Bohumín/ Jízdní řád
- R 213 - Bohumín – Zebrzydowice/ Jízdní řád
- OS 3563 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- EN 100407 - Bohumín – Ostrava hl. n./ Jízdní řád
- OS 23658 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- OS 3553 - Olomouc hl. n. – Moravský Beroun/ Jízdní řád
- IC 519 - Praha hl. n. – Opava východ/ Jízdní řád
- EN 407 - Zebrzydowice – Břeclav/ Jízdní řád
- S7 - Frýdek-Místek – Hnojník – Český Těšín/ Jízdní řád
- OS 23653 - Mikulovice – Zlaté Hory/ Jízdní řád
- SP 1445 - Jeseník – Krnov/ Jízdní řád
- IC 518 - Bohumín – Praha hl. n./ Jízdní řád
- SP 1443 - Jeseník – Krnov/ Jízdní řád
- EX1 - Praha – Ostrava – Návsí / Opava/ Jízdní řád
- OS 2900 - Čadca – Mosty u Jablunkova zastávka/ Jízdní řád
- SP 1447 - Jeseník – Bruntál/ Jízdní řád
- SC 506 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád
- S15 - Krnov – Třemešná ve Slezsku – Jindřichov ve Slezsku/ Jízdní řád
- OS 23654 - Zlaté Hory – Mikulovice/ Jízdní řád
- SC 504 - Ostrava hl.n. – Praha hl. n./ Jízdní řád