Linka X64
Klimkovice, Centrum
Dopravní podnik Ostrava a.s.
Jízdní řád a zastávky Dopravní podnik Ostrava a.s. X64 autobus (Aktualizováno)
X64 autobus (Klimkovice, Centrum) má 6 zastávek odjíždí z Klimkovice, Hýlov, Sanatoria a končí v Klimkovice, Centrum.
Vyberte X64 autobus zastávek níže, najděte aktualizované jízdní řády a uvidíte mapu cesty.
Pokyny: Klimkovice, Centrum (6 zastávek)
Klimkovice, Hýlov, Sanatoria
Klimkovice, Hýlov, U Dvora
Klimkovice, Hýlov, Na Kopci
Klimkovice, Hýlov, V Důlkách
Klimkovice, Nad Vodárnou
Klimkovice, Centrum
X64 Často kladené dotazy
V kolik začne X64 autobus fungovat?
Služby na X64 autobus začínají v 04:32 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik přestává X64 autobus fungovat?
Služby na X64 autobus končí v 23:00 dne neděle, pondělí, úterý, středa, čtvrtek, pátek, sobota.
V kolik dorazí X64 autobus?
Kdy přijde linka Klimkovice, Centrum autobus? Podívejte se na živé časy příjezdů pro živé časy příjezdu a pro zobrazení úplného harmonogramu linky Klimkovice, Centrum autobus, která je nejblíže vaší poloze.
Je někde X64 autobus zastávka v mé blízkosti?
Klikněte zde zobrazí nejbližší X64. autobus zastávka.
X64 autobus Jízdní řád
X64 autobus cesta funguje každý den. Pravidelný jízdní řád: 04:32 - 23:00
Den | Provozní hodiny | Frekvence (min) |
---|---|---|
po | 04:32 - 23:00 | 2 - 60 |
út | 04:32 - 23:00 | 2 - 60 |
st | 04:32 - 23:00 | 2 - 60 |
čt | 04:32 - 23:00 | 2 - 60 |
pá | 04:32 - 23:00 | 2 - 60 |
so | 04:32 - 23:00 | 2 - 60 |
ne | 04:32 - 23:00 | 2 - 60 |
Provozní upozornění pro Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus
Zobrazit všechny aktualizace na X64 (od Klimkovice, Hýlov, Sanatoria), včetně informací o stavu v reálném čase, zpožděních autobus, změnách tras, změnách umístění zastávek a dalších změnách v provozu. Získejte zobrazení mapy X64 v reálném čase. (Klimkovice, Centrum) a sledujte, jak se autobus pohybuje na mapě. Stáhněte si aplikaci a získejte všechny informace o Dopravní podnik Ostrava a.s..
Jízdné za linku X64 autobus
Ceny Dopravní podnik Ostrava a.s. X64 (Klimkovice, Centrum) se mohou měnit na základě několika faktorů. Další informace o ceně vstupenek Dopravní podnik Ostrava a.s. najdete v aplikaci Moovit nebo na oficiálních stránkách Dopravní podnik Ostrava a.s..
X64 (Dopravní podnik Ostrava a.s.)
První zastávka X64 autobus cesty je Klimkovice, Hýlov, Sanatoria a poslední zastávka je Klimkovice, Centrum. X64 (Klimkovice, Centrum) je v provozu během každý den.
Další informace: X64 má 6 zastávek a celková doba cesty je zhruba 6 minut.
Jste na cestě? Podívejte se, proč 1.5 miliónů uživatelů věří aplikaci Moovit jako své nejlepší aplikaci pro hromadnou dopravu. Moovit vám nabízí Dopravní podnik Ostrava a.s. navrhované cesty, autobus sledování ve reálném čase, živé pokyny, mapy cest linek v Ostrava, a pomůže vám najít nejbližší X64 autobus zastávek v okolí. Nemáte k dispozici internet? Stáhněte si offline PDF mapu a autobus jízdní řád pro X64 autobus, které si sebou můžete vzít na cestu.
Linka X64 sledovač autobus v reálném čase
Sledujte linku X64 (Klimkovice, Centrum) na živé mapě v reálném čase a sledujte její polohu, když se pohybuje mezi stanicemi. Použijte Moovit jako sledovač linek X64 autobus nebo živou aplikaci pro sledování Dopravní podnik Ostrava a.s. autobus a nikdy nezmeškejte svůj autobus.
Použijte aplikaci jako plánovač výletů pro Dopravní podnik Ostrava a.s. nebo plánovač výletů pro autobus, tramvaj, vlak nebo trolejbus a naplánujte si trasu kolem Ostrava. Plánovač cesty zobrazuje aktualizované údaje pro Dopravní podnik Ostrava a.s. a jakýkoli autobus, včetně linky X64, v Ostrava
X64 - Alternativní cíle
Dopravní podnik Ostrava a.s. linky v Ostrava
- 88 - Poruba, Opavská - Sl. Ostrava, Zoo/ Jízdní řád
- 56 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Hlučín, Darkovičky/ Jízdní řád
- 40 - Poruba, Radnice - Plesná, Globus/ Jízdní řád
- 68 - Šilheřovice, Paseky - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- AE - Mor. Ostrava, Hornopolní - Mošnov, Airport Nádraží/ Jízdní řád
- 48 - Hrabová, Prům. Zóna Jih - Poruba, Opavská/ Jízdní řád
- 33 - Přívoz, Oderská - Mor. Ostrava, Křižíkova/ Jízdní řád
- 38 - Bartovice, Ještěrka - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád
- 30 - Ostrava, Hranečník - Petřvald, Březiny/ Jízdní řád
- 47 - Poruba, Studentské Koleje - Plesná, Plesenka/ Jízdní řád
- 27 - Hrabová, Statek - Ostrava, Proskovice/ Jízdní řád
- X1 - Mor. Ostrava, Důl Jindřich - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 62 - Kunčice, Nová Huť Jižní Brána - Hrabůvka, Sámova/ Jízdní řád
- X8 - Nová Ves, Vodárna - Přívoz, Hlavní Nádraží/ Jízdní řád
- 26 - Ostrava, Proskovice - Vítkovice, Mírové Nám./ Jízdní řád
- 50 - Nová Bělá, Krmelínská - Mor. Ostrava, Porážková/ Jízdní řád
- X46 - Polanka, Střed - Ostrava, Polanka/ Jízdní řád
- 46B - Svinov, Mosty - Polanka, Střed/ Jízdní řád
- 78 - Poruba, Opavská - Hrabová, Prům. Zóna Jih/ Jízdní řád
- 23 - Bohumín, Záblatí, Střed - Ostrava, Hranečník/ Jízdní řád