Fortsæt til primært indhold
Bus - 353

353

Kokkedal St. - Helsingør St.

Movia

353 bus Køreplan

353 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:25 - 22:28

DagKørselstider
mandag05:25 - 22:28
tirsdag05:25 - 22:28
onsdag05:25 - 22:28
torsdag05:25 - 22:28
fredag05:25 - 22:28
lørdag06:56 - 22:28
søndag07:25 - 22:28
Vis den fulde rejseplan

353 bus Rutekort

353 bus Linjekort

353 bus Ruteplan og stoppesteder

353 bus (retning: Helsingør St.) har 52 stoppesteder med afgang fra Kokkedal St. og endestation Helsingør St..

353 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:25 og stopper kl. 22:28. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 353 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Helsingør St. (52 stop)

Se PDF: 353 køreplan, stoppesteder og kort

353 OSS

  • Hvad tid begynder 353 busat køre?

    Service på bus 353 begynder kl. 05:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 353 bus op med at køre?

    Service på bus 353 stopper kl. 22:28 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 353 bus?

    Hvornår ankommer Bus Kokkedal St. - Helsingør St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Kokkedal St. - Helsingør St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 353 bus stoppesteder

Kokkedal St. • Højmose Vænge (Ådalsvej) • Jellerød Parkvej (Ådalsvej) • Kokkedal Industripark (Ådalsvej) • Cirkelhuset Ådalsvej (Usserød Kongevej) • Fredensborg Rådhus (Egedalsvej) • Hvedevænget (Brønsholmgårdsvej) • Rugvænget (Brønsholmgårdsvej) • Kornager (Brønsholmgårdsvej) • Tornehaven (Brønsholmgårdsvej) • Brønsholmgårdsvej (Holmegårdsvej) • Møllevej Ungdomscenter (Brønsholm Kongevej) • Kirkesti (Brønsholm Kongevej) • Åvænget (Brønsholm Kongevej) • Niverød Engvej (Niverød Kongevej) • Nivå Skole Nord (Niverød Kongevej) • Damgård (Niverød Kongevej) • Storemosen (Hørsholmvej) • Enghaven (Hørsholmvej) • Kromosevej (Hørsholmvej) • Fredensborgvej (Hørsholmvej) • Nybovej (Hørsholmvej) • Toeltvej (Hørsholmvej) • Lergravsvej (Kongevejen) • Kvistgård St. • Farversøvej (Munkegårdsvej) • Oldenvej (Egeskovvej) • Hejreskovvej (Egeskovvej) • Nyrup Camping (Kongevejen) • Mørdrupvej (Kongevejen) • Nyrup Hegn (Kongevejen) • Kongevejen 261 (Kongevejen) • Rørtangvej (Kongevejen) • Retten I Helsingør (Prøvestensvej) • Prøvestenscentret • Birkedalsvej (Klostermosevej) • Fabriksvej (Klostermosevej) • Ole Rømers Vej (Klostermosevej) • Gurrevej (Klostermosevej) • Løvdalsvej (Klostermosevej) • Emil Noldes Vej (Klostermosevej) • Klostermosevej Nord (Klostermosevej) • Klostermosestien (Esrumvej) • Erhvervsskolen (Esrumvej) • Wesselsvej (Esrumvej) • Uffesvej (Esrumvej) • Rolfsvej (Esrumvej) • Møllebakken (Esrumvej) • Nygade (Kronborgvej) • Kulturværftet (Allegade) • Havnepladsen (Jernbanevej) • Helsingør St.

Liste over gader under 353 bus

Kokkedal Stationsvej • Skovkanten • Ådalsvej • Ådalsvej 50 • Bygvænget 211 • Havrevænget 105 • Bøgehaven 11 • Rosenhaven 120 • Engvej 1 • Niverød Kongevej 25 • Hørsholmvej • Hørsholmvej • Hørsholmvej • Kvistgård Stationsvej • Munkegårdsvej 29A • Egeskovvej 13 • Kongevejen 280 • Kongevejen 345 • Kongevejen 303 • Kongevejen • Prøvestensvej • Prøvestensvej 34 • Klostermosevej 107A • Pindemosevej 50 • Lærkevej 1 • Esrumvej 93 • Esrumvej 63A • Esrumvej 38 • Esrumvej 14B • Kongensgade 2E • Allegade 2 • Færgevej 24 • Jernbanevej 26

353 bus Køreplan

353 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:25 - 22:28

DagKørselstider
mandag05:25 - 22:28
tirsdag05:25 - 22:28
onsdag05:25 - 22:28
torsdag05:25 - 22:28
fredag05:25 - 22:28
lørdag06:56 - 22:28
søndag07:25 - 22:28

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google PlayDownload on the App Store

353 (Movia)

Det første stop på 353 bus ruten er Kokkedal St., og det sidste stop er Helsingør St.. 353 (retning: Helsingør St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 353 har 52 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 61 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 353 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 353 busfor at komme på.

353 i nærheden af mig

353 OSS

  • Hvad tid begynder 353 busat køre?

    Service på bus 353 begynder kl. 05:25 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 353 bus op med at køre?

    Service på bus 353 stopper kl. 22:28 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 353 bus?

    Hvornår ankommer Bus Kokkedal St. - Helsingør St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Kokkedal St. - Helsingør St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer
Lettere at få oplysninger om linje 353 med appen!