Fortsæt til primært indhold
Bus - 353

353

Kokkedal St. - Helsingør St.

Movia

353 bus Køreplan

353 bus rute går om hver dag. Normale driftstider: 05:52 - 23:29

DagKørselstider
mandag05:52 - 23:29
tirsdag05:52 - 23:29
onsdag05:52 - 23:29
torsdag05:52 - 23:29
fredag05:52 - 23:29
lørdag07:24 - 23:29
søndag08:29 - 23:29
Vis den fulde rejseplan

353 bus Rutekort

353 bus Linjekort

353 bus Ruteplan og stoppesteder

353 bus (retning: Kokkedal St.) har 52 stoppesteder med afgang fra Helsingør St. og endestation Kokkedal St..

353 bus køreplansoversigt for næste uge: Begynder at køre kl. 05:52 og stopper kl. 23:29. Kørselsdage denne uge: hver dag.

Vælg hvilken som helst af 353 bus stoppesteder herunder for at få opdaterede køreplaner i realtid og se deres rutekort.

Se på kort

Retning: Kokkedal St. (52 stop)

Se PDF: 353 køreplan, stoppesteder og kort

353 OSS

  • Hvad tid begynder 353 busat køre?

    Service på bus 353 begynder kl. 05:52 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 353 bus op med at køre?

    Service på bus 353 stopper kl. 23:29 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 353 bus?

    Hvornår ankommer Bus Kokkedal St. - Helsingør St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Kokkedal St. - Helsingør St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer

Liste over 353 bus stoppesteder

Helsingør St. • Stengade (Kongevejen) • Helsingør Bycenter (Trækbanen) • Marienlyst Allé (Nygade) • Møllebakken (Esrumvej) • Rolfsvej (Esrumvej) • Uffesvej (Esrumvej) • Wesselsvej (Esrumvej) • Erhvervsskolen (Esrumvej) • Klostermosestien (Esrumvej) • Klostermosevej Nord (Klostermosevej) • Kronborg Ladegårds Vej (Klostermosevej) • Emil Noldes Vej (Klostermosevej) • Løvdalsvej (Klostermosevej) • Ole Rømers Vej (Klostermosevej) • Fabriksvej (Klostermosevej) • Birkedalsvej (Klostermosevej) • Prøvestenscentret • Retten I Helsingør (Prøvestensvej) • Støberivej (Kongevejen) • Rørtangvej (Kongevejen) • Kongevejen 261 (Kongevejen) • Nyrup Hegn (Kongevejen) • Mørdrupvej (Kongevejen) • Nyrup Camping (Kongevejen) • Hejreskovvej (Egeskovvej) • Oldenvej (Egeskovvej) • Farversøvej (Munkegårdsvej) • Kvistgård St. • Lergravsvej (Kongevejen) • Toeltvej (Hørsholmvej) • Nybovej (Hørsholmvej) • Fredensborgvej (Hørsholmvej) • Kromosevej (Hørsholmvej) • Enghaven (Hørsholmvej) • Storemosen (Hørsholmvej) • Damgård (Niverød Kongevej) • Nivå Skole Nord (Niverød Kongevej) • Niverød Engvej (Niverød Kongevej) • Åvænget (Brønsholm Kongevej) • Kirkesti (Brønsholm Kongevej) • Møllevej Ungdomscenter (Brønsholm Kongevej) • Tornehaven (Brønsholmgårdsvej) • Kornager (Brønsholmgårdsvej) • Rugvænget (Brønsholmgårdsvej) • Hvedevænget (Brønsholmgårdsvej) • Fredensborg Rådhus (Usserød Kongevej) • Cirkelhuset Ådalsvej (Usserød Kongevej) • Kokkedal Industripark (Ådalsvej) • Jellerød Parkvej (Ådalsvej) • Højmose Vænge (Ådalsvej) • Kokkedal St.

Liste over gader under 353 bus

Jernbanevej 26 • Kongevejen 3C • Indgang til bycenteret • Nygade 8A • Esrumvej 10A • Esrumvej • Esrumvej 66A • Esrumvej 118 • Lærkevej 6 • Esrumvej 192 • Emil Noldes Vej 30B • Klostermosevej 123 • H.P. Christensens Vej • Klostermosevej 107A • Klostermosevej • Prøvestensvej 34 • Kongevejen • Kongevejen • Kongevejen 261 • Kongevejen 299C • Kongevejen 345 • Hejreskovvej 2 • Egeskovvej 15 • Munkegårdsvej 23 • Kvistgård Stationsv 11 • Hørsholmvej • Holtedam 2 • Hørsholmvej • Hørsholmvej • Niverød Kongevej 31 • Niverød Kongevej • Engvej 1 • Åvænget 1A • Tornehaven 1 • Rosenhaven 207 • Havrevænget 105 • Bygvænget 215 • Usserød Kongevej • Christianshusvej 43 • Holmevænget • Ådalsvej 40 • Kokkedal Stationsvej

353 bus Køreplan

353 bus rute kører hver dag. Almindelig køreplan: 05:52 - 23:29

DagKørselstider
mandag05:52 - 23:29
tirsdag05:52 - 23:29
onsdag05:52 - 23:29
torsdag05:52 - 23:29
fredag05:52 - 23:29
lørdag07:24 - 23:29
søndag08:29 - 23:29

Servicealarmer for Movia Bus

For service alarmer for Movia bus bedes du tjekke Moovit App. Desuden kan du få oplysninger i realtid om bus status, busforsinkelser, ændringer af bus ruter, ændret placering af stoppesteder og eventuelle service ændringer.

Den mest populære urbane transportapp i Danmark.
Alle lokale transportmuligheder i en enkelt app
Get it on Google PlayDownload on the App Store

353 (Movia)

Det første stop på 353 bus ruten er Helsingør St., og det sidste stop er Kokkedal St.. 353 (retning: Kokkedal St.) går hver dag.

Yderligere oplysninger: 353 har 52 stoppesteder og den samlede transport tid for denne rute er ca. 61 minutter.

Er du på farten? Se, hvorfor over 865 million brugere stoler på Moovit som den bedste app for offentlig transport. Moovit giver dig Movia foreslåede ruter, tracker med realtid bus, live vejvisning, linjerutekort for Danmark, og hjælper dig med at finde den nærmeste 353 bus stoppesteder omkring dig. Har du ingen internetforbindelse? Download et offline PDF kort og bus køreplan for 353 busfor at komme på.

353 i nærheden af mig

353 OSS

  • Hvad tid begynder 353 busat køre?

    Service på bus 353 begynder kl. 05:52 på mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag.

    Flere detaljer
  • Hvad tider holder 353 bus op med at køre?

    Service på bus 353 stopper kl. 23:29 på søndag, mandag, tirsdag, onsdag, torsdag, fredag, lørdag.

    Flere detaljer
  • Hvad tid ankommer 353 bus?

    Hvornår ankommer Bus Kokkedal St. - Helsingør St. linjen? Klik her for at se ankomsttider i realtid og for at se hele køreplanen for den Bus Kokkedal St. - Helsingør St. linje, der er tættest på din placering.

    Flere detaljer
Lettere at få oplysninger om linje 353 med appen!