2 Γραμμή
Τέρμα Βόλου - Κεντρική Πλατεία
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ
Πρόγραμμα και στάσεις διαδρομής ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 2 λεωφορείο (Ενημερώθηκε)
Η γραμμή 2 λεωφορείο (Τέρμα Βόλου - Κεντρική Πλατεία) έχει 18 στάσεις αναχωρεί από Τέρμα Βόλου και τερματίζει στο σταθμό 0143-Κεντρική Πλατεία Γρ. 1,2.
Επιλέξτε 2 λεωφορείο στάσεις παρακάτω για να βρείτε ενημερωμένα δρομολόγια πραγματικού χρόνου και να δείτε τη διαδρομή τους στο χάρτη
Κατεύθυνση: Τέρμα Βόλου - Κεντρική Πλατεία (18 στάσεις)
Τέρμα Βόλου
Κλινική Θωμά (Προς Κέντρο)
Χατζηεφραιμίδη
Σταθμός Οτε
Φάληρο
Γιαννούκα
S/M Λάρισα
Νιάκα
Καμίνια - Αγιος Γεώργιος
S/M Lidl
Καρύδιον
Ορφανοτροφείο
Βασιλόπουλος
Αγιος Κωνσταντίνος
Εθνική Τράπεζα
Δημοτικό Ωδείο
Αρχαίο Θέατρο - Αργυρόπουλος
0143-Κεντρική Πλατεία Γρ. 1,2
2 FAQ
Τί ώρα ξεκινάει λειτουργία η γραμμή 2 λεωφορείο;
2 ξεκινάει λειτουργία στις 06:11 on Δευτέρα, Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη, Παρασκευή.
Τί ώρα σταματάει να λειτουργεί η γραμμή 2 λεωφορείο;
2 σταματάει λειτουργία στις 22:46 τη Κυριακή, Σάββατο.
Τί ώρα φτάνει η γραμμή 2 λεωφορείο;
Πότε έρχεται η γραμμή Τέρμα Βόλου - Κεντρική Πλατεία λεωφορείο; Δείτε Ώρες Άφιξης Ζωντανά για ώρες άφιξης ζωντανά και για να δείτε το πλήρες πρόγραμμα για τη γραμμή Τέρμα Βόλου - Κεντρική Πλατεία λεωφορείο που βρίσκεται πιο κοντά στην τοποθεσία σας.
Υπάρχει 2 λεωφορείο στάση κοντά μου;
Κάντε κλικ εδώ για να δείτε τον πλησιέστερο 2 λεωφορείο στάση.
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ λεωφορείο Ειδοποιήσεις Υπηρεσίας
Δείτε όλες τις ενημερώσεις για τη διεύθυνση 2 (από το Τέρμα Βόλου), συμπεριλαμβανομένων των πληροφοριών κατάστασης σε πραγματικό χρόνο, των καθυστερήσεων λεωφορείο, των αλλαγών διαδρομών, των αλλαγών στις τοποθεσίες των στάσεων και οποιωνδήποτε άλλων αλλαγών υπηρεσίας. Αποκτήστε μια προβολή χάρτη σε πραγματικό χρόνο του 2 (Τέρμα Βόλου - Κεντρική Πλατεία) και παρακολουθήστε το λεωφορείο καθώς κινείται στον χάρτη. Κατεβάστε την εφαρμογή για όλες τις πληροφορίες ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ τώρα.
2 γραμμή λεωφορείο ναύλος
Οι τιμές ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ 2 (Τέρμα Βόλου - Κεντρική Πλατεία) ενδέχεται να αλλάξουν βάσει πολλών παραγόντων. Για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με το κόστος των εισιτηρίων ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ, ελέγξτε την εφαρμογή Moovit ή τον επίσημο ιστότοπο του ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ.
2 (ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ)
Η πρώτη στάση της διαδρομής της γραμμής 2 λεωφορείο είναι Τέρμα Βόλου και η τελευταία στάση είναι 0143-Κεντρική Πλατεία Γρ. 1,2. 2 (Τέρμα Βόλου - Κεντρική Πλατεία) λειτουργεί κατά τη διάρκεια κάθε μέρα.
Πρόσθετες πληροφορίες: Η γραμμή 2 έχει 18 στάσεις και η συνολική διάρκεια ταξιδιού για αυτή τη διαδρομή είναι περίπου 20 λεπτά.
Εν κινήσει? Δείτε γιατί πάνω από 1.5 εκατομμύρια χρήστες εμπιστεύονται το Moovit ως την καλύτερη εφαρμογή δημόσιας συγκοινωνίας. Το Moovit σας προσφέρει προτεινόμενες διαδρομές για τον οργανισμό ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ, πραγματικό χρόνο, οδηγίες ζωντανά, χάρτες διαδρομών γραμμής στη πόλη Λάρισα και σας βοηθάει να βρείτε τη πλησιέστερη γραμμή 2 λεωφορείο στάσεις κοντά σας. Δεν είναι διαθέσιμο το ίντερνετ; Κατεβάστε ένα χάρτη PDF και δρομολόγια λεωφορείο για τη γραμμή 2 λεωφορείο για το ταξίδι σας.
Γραμμή 2 Παρακολούθηση σε πραγματικό χρόνο λεωφορείο
Παρακολουθήστε τη γραμμή 2 (Τέρμα Βόλου - Κεντρική Πλατεία) σε έναν ζωντανό χάρτη σε πραγματικό χρόνο και ακολουθήστε την τοποθεσία της καθώς μετακινείται μεταξύ των σταθμών. Χρησιμοποιήστε το Moovit ως γραμμή παρακολούθησης 2 λεωφορείο ή ζωντανή εφαρμογή παρακολούθησης ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ λεωφορείο και μην χάσετε ποτέ το λεωφορείο σας.
Χρησιμοποιήστε την εφαρμογή ως προγραμματιστή ταξιδιού για ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ ή ως προγραμματιστή ταξιδιού για προαστιακός ή λεωφορείο για να σχεδιάσετε τη διαδρομή σας γύρω από την Λάρισα. Ο προγραμματιστής ταξιδιού εμφανίζει ενημερωμένα δεδομένα για ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ και οποιαδήποτε λεωφορείο, συμπεριλαμβανομένης της γραμμής 2, στην Λάρισα
ΑΣΤΙΚΟ Κ.Τ.Ε.Λ. ΛΑΡΙΣΑΣ Γραμμές στη πόλη Λάρισα
- 10 - Κεντρική Πλατεία - Ανθούπολη - ΣΕΚΦΟ - Νέα Πολιτεία/ Πρόγραμμα
- 13 - Βιομηχανική Περιοχή/ Πρόγραμμα
- 5 - Πλατεία Εβραίων - Φαλάνη & Πλατεία Εβραίων - Τερψιθέα/ Πρόγραμμα
- 16 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Animus Κ.Α.Α./ Πρόγραμμα
- 3 - Αλκαζάρ - Κεντρική Πλατεία - Praktiker - Κεντρική Πλατεία - Αλκαζάρ/ Πρόγραμμα
- 8 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Νίκαια/ Πρόγραμμα
- 15 - Κεντρική Πλατεία - Fashion City Outlet - IKEA - ΙΑΣΩ Θεσσαλίας/ Πρόγραμμα
- 12 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Σχολές ΤΕΙ Θεσσαλίας/ Πρόγραμμα
- 6 - Πλατεία Λαού (Άγιος Βησσαρίωνας) - Ομορφοχώρι/ Πρόγραμμα
- 4 - Καραγάτση - ΑΤΑ - Δημοτικό Ωδείο - AEL F.C. ARENA - Πανεπιστημιακό Νοσοκομείο ή Κοιμητήριο - Κεντρική Πλατεία - Καραγάτση - ΑΤΑ/ Πρόγραμμα
- 1 - Νέα Σμύρνη - Φιλιππούπολη - Νεάπολη - Κεντρική Πλατεία - Νέα Σμύρνη/ Πρόγραμμα
- 11 - Κεντρική Πλατεία - Πλατεία Τούμπας - Χαραυγή/ Πρόγραμμα
- 9 - Πλατεία Εβραίων - 1η Στρατιά - Ιωαννίνων - Άγιο Θωμά - Σχολές Πανεπιστημίου Θεσσαλίας - Πλατεία Εβραίων/ Πρόγραμμα
- 7 - Κεντρική Πλατεία - Γιαννούλη/ Πρόγραμμα