Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kohtla-Järve asukohta Aman-Zaman: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Aman-Zaman jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Aman-Zaman jõudmiseks on:

    • Pargitaguse on 88 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Iidla on 418 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Aman-Zaman juures?

    Need Buss liinid peatuvad Aman-Zaman juures: 107, 24.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Aman-Zaman linnas Kohtla-Järve

Tahad teada, kuidas saada linnas Kohtla-Järve, Eesti sihtpunkti Aman-Zaman? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Aman-Zaman pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Aman-Zaman jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Aman-Zaman lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pargitaguse; Iidla.

Sihtpunkti Aman-Zaman jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 107, 24

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Aman-Zaman.

Muudame sihtpunkti Aman-Zaman sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kohtla-Järve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Aman-Zaman, Kohtla-Järve
Lihtsam saada Aman-Zaman kasutades app!