Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Betooni: Buss või Raudtee?

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Betooni juures?

    Need Buss liinid peatuvad Betooni juures: 160, 55.

    Rohkem andmeid
  • Millised Raudtee liinid peatuvad Betooni juures?

    Need Raudtee liinid peatuvad Betooni juures: R31.

    Rohkem andmeid

Vaata Betooni, Tallinn kaardil

Betooni kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Betooni linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Betooni? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Betooni pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Betooni jõudmiseks.

Sihtpunkti Betooni jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 160, 55 Raudtee: R31

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Betooni.

Muudame sihtpunkti Betooni sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Betooni, Tallinn
Lihtsam saada Betooni kasutades app!