Kuidas saada linnas Harku asukohta Ceres: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ceres jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Ceres jõudmiseks on:

  • Harkujärve on 484 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kiriku on 914 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Ceres juures?

Need Buss liinid peatuvad Ceres juures: 27.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ceres linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Ceres? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ceres pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ceres jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ceres lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Harkujärve; Kiriku.

Sihtpunkti Ceres jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 27

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ceres.

Muudame sihtpunkti Ceres sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ceres, Harku

Lähimad peatused sihtpunkti Ceres linnas Harku

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Ceres, Harku

Lihtsam saada Ceres kasutades app!