Kuidas saada linnas Harku asukohta Krooning: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Krooning jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Krooning jõudmiseks on:

  • Uuemäe on 92 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Bioloogia on 771 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Harku Kauplus on 987 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Krooning juures?

Need Buss liinid peatuvad Krooning juures: 145.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Krooning linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Krooning? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Krooning pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Krooning jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Krooning lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Uuemäe; Bioloogia; Harku Kauplus.

Sihtpunkti Krooning jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 145

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Krooning.

Muudame sihtpunkti Krooning sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Krooning, Harku
Lihtsam saada Krooning kasutades app!