Kuidas saada linnas Harku asukohta Mõisajärv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Mõisajärv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Mõisajärv jõudmiseks on:

  • Instituudi on 732 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Harku Kauplus on 813 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Mõisajärv juures?

Need Buss liinid peatuvad Mõisajärv juures: 112.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Mõisajärv linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Mõisajärv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Mõisajärv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Mõisajärv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Mõisajärv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Instituudi; Harku Kauplus.

Sihtpunkti Mõisajärv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 112

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Mõisajärv.

Muudame sihtpunkti Mõisajärv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Mõisajärv, Harku
Lihtsam saada Mõisajärv kasutades app!