Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Honda: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Honda jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Honda jõudmiseks on:

  • Pärnu Mnt on 411 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Saeveski on 449 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kantreküla on 774 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Honda juures?

Need Buss liinid peatuvad Honda juures: 179, 28.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Honda linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Honda? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Honda pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Honda jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Honda lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pärnu Mnt; Saeveski; Kantreküla.

Sihtpunkti Honda jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 179, 28

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Honda.

Muudame sihtpunkti Honda sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Honda, Viljandi
Lihtsam saada Honda kasutades app!