Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Kolmeks As: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kolmeks As jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kolmeks As jõudmiseks on:

  • Saeveski on 413 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pärnu Mnt on 660 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Maiste on 973 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kolmeks As juures?

Need Buss liinid peatuvad Kolmeks As juures: 28, 49.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kolmeks As linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Kolmeks As? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kolmeks As pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kolmeks As jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kolmeks As lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saeveski; Pärnu Mnt; Maiste.

Sihtpunkti Kolmeks As jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 28, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kolmeks As.

Muudame sihtpunkti Kolmeks As sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kolmeks As, Viljandi
Lihtsam saada Kolmeks As kasutades app!