Kuidas saada linnas Viljandi asukohta Rovex As: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rovex As jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Rovex As jõudmiseks on:

  • Saeveski on 209 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Maiste on 725 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pärnu Mnt on 753 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Rovex As juures?

Need Buss liinid peatuvad Rovex As juures: 28, 49.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rovex As linnas Viljandi

Tahad teada, kuidas saada linnas Viljandi, Eesti sihtpunkti Rovex As? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rovex As pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rovex As jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rovex As lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saeveski; Maiste; Pärnu Mnt.

Sihtpunkti Rovex As jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 28, 49

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rovex As.

Muudame sihtpunkti Rovex As sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Viljandi, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rovex As, Viljandi
Lihtsam saada Rovex As kasutades app!