Kuidas saada linnas Jõelähtme asukohta Jõesuu: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Jõesuu jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Jõesuu jõudmiseks on:

  • Jõesuu on 288 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Metsatoa on 494 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Jõesuu juures?

Need Buss liinid peatuvad Jõesuu juures: 154, J1.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Jõesuu linnas Jõelähtme

Tahad teada, kuidas saada linnas Jõelähtme, Eesti sihtpunkti Jõesuu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Jõesuu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Jõesuu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Jõesuu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Jõesuu; Metsatoa.

Sihtpunkti Jõesuu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 154, J1

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Jõesuu.

Muudame sihtpunkti Jõesuu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Jõelähtme, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Jõesuu, Jõelähtme

Lähimad peatused sihtpunkti Jõesuu linnas Jõelähtme

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Jõesuu, Jõelähtme

Lihtsam saada Jõesuu kasutades app!