Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saue asukohta Janere Oü: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Janere Oü jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Janere Oü jõudmiseks on:

    • Tammi Tee on 902 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Janere Oü juures?

    Need Buss liinid peatuvad Janere Oü juures: 111A.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Janere Oü linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Janere Oü? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Janere Oü pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Janere Oü jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Janere Oü lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tammi Tee.

Sihtpunkti Janere Oü jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 111A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Janere Oü.

Muudame sihtpunkti Janere Oü sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Janere Oü, Saue

Lähimad peatused sihtpunkti Janere Oü linnas Saue

Lihtsam saada Janere Oü kasutades app!