Kuidas saada linnas Harku asukohta Juurvilja-müüja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Juurvilja-müüja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Juurvilja-müüja jõudmiseks on:

  • Kallaste on 47 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Brooklyn on 685 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Keskpäeva Tee on 1077 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Juurvilja-müüja juures?

Need Buss liinid peatuvad Juurvilja-müüja juures: 108, 237.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Juurvilja-müüja linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Juurvilja-müüja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Juurvilja-müüja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Juurvilja-müüja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Juurvilja-müüja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kallaste; Brooklyn; Keskpäeva Tee.

Sihtpunkti Juurvilja-müüja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Juurvilja-müüja.

Muudame sihtpunkti Juurvilja-müüja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Juurvilja-müüja, Harku
Lihtsam saada Juurvilja-müüja kasutades app!