Kuidas saada linnas Harku asukohta Tabasalu Mägi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tabasalu Mägi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tabasalu Mägi jõudmiseks on:

  • Kallaste on 40 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Brooklyn on 704 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Keskpäeva Tee on 1040 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tabasalu Mägi juures?

Need Buss liinid peatuvad Tabasalu Mägi juures: 108, 237.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tabasalu Mägi linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Tabasalu Mägi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tabasalu Mägi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tabasalu Mägi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tabasalu Mägi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kallaste; Brooklyn; Keskpäeva Tee.

Sihtpunkti Tabasalu Mägi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tabasalu Mägi.

Muudame sihtpunkti Tabasalu Mägi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tabasalu Mägi, Harku
Lihtsam saada Tabasalu Mägi kasutades app!