Kuidas saada linnas Harku asukohta Käspre tee 7: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Käspre tee 7 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Käspre tee 7 jõudmiseks on:

  • Kallaste on 128 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Brooklyn on 802 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Keskpäeva Tee on 1032 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Käspre tee 7 juures?

Need Buss liinid peatuvad Käspre tee 7 juures: 108, 111A, 129, 237.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Käspre tee 7 linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Käspre tee 7? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Käspre tee 7 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Käspre tee 7 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Käspre tee 7 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kallaste; Brooklyn; Keskpäeva Tee.

Sihtpunkti Käspre tee 7 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 111A, 129, 237

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Käspre tee 7.

Muudame sihtpunkti Käspre tee 7 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Käspre tee 7, Harku
Lihtsam saada Käspre tee 7 kasutades app!