Kuidas saada linnas Väike-Maarja asukohta Kaarma: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Kaarma jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Kaarma jõudmiseks on:

  • Kaarma on 371 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Ebavere on 1188 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Kaarma juures?

Need Buss liinid peatuvad Kaarma juures: 283, 368, 52.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Kaarma linnas Väike-Maarja

Tahad teada, kuidas saada linnas Väike-Maarja, Eesti sihtpunkti Kaarma? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Kaarma pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Kaarma jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Kaarma lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaarma; Ebavere.

Sihtpunkti Kaarma jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 283, 368, 52

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Kaarma.

Muudame sihtpunkti Kaarma sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Väike-Maarja, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Kaarma, Väike-Maarja
Lihtsam saada Kaarma kasutades app!