Kuidas saada linnas Rõngu asukohta Lõve Vesiveski: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Lõve Vesiveski juures?

Need Buss liinid peatuvad Lõve Vesiveski juures: 440, 517.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Lõve Vesiveski linnas Rõngu

Tahad teada, kuidas saada linnas Rõngu, Eesti sihtpunkti Lõve Vesiveski? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lõve Vesiveski pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lõve Vesiveski jõudmiseks.

Sihtpunkti Lõve Vesiveski jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 440, 517

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lõve Vesiveski.

Muudame sihtpunkti Lõve Vesiveski sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Rõngu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lõve Vesiveski, Rõngu
Lihtsam saada Lõve Vesiveski kasutades app!