Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tähtvere asukohta Lageda: Buss?

Lageda kaart

Suunajuhised asukohta Lageda, Tähtvere, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Lageda lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Lageda?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

Lageda kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Lageda linnas Tähtvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Tähtvere, Eesti sihtpunkti Lageda? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Lageda pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Lageda jõudmiseks.

Sihtpunkti Lageda jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 102, 105, 108, 111

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Lageda.

Muudame sihtpunkti Lageda sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tähtvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Lageda, Tähtvere
Lihtsam saada Lageda kasutades app!