Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tähtvere asukohta Siisikese: Buss?

Suunajuhised asukohta Siisikese, Tähtvere, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Siisikese lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Siisikese juures?

    Need Buss liinid peatuvad Siisikese juures: 117, 521.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Siisikese linnas Tähtvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Tähtvere, Eesti sihtpunkti Siisikese? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Siisikese pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Siisikese jõudmiseks.

Sihtpunkti Siisikese jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 117, 521

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Siisikese.

Muudame sihtpunkti Siisikese sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tähtvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Siisikese, Tähtvere
Lihtsam saada Siisikese kasutades app!