Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tähtvere asukohta Piiriääre: Buss?

Suunajuhised asukohta Piiriääre, Tähtvere, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Piiriääre lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Piiriääre juures?

    Need Buss liinid peatuvad Piiriääre juures: 117.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Piiriääre linnas Tähtvere

Tahad teada, kuidas saada linnas Tähtvere, Eesti sihtpunkti Piiriääre? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Piiriääre pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Piiriääre jõudmiseks.

Sihtpunkti Piiriääre jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 117

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Piiriääre.

Muudame sihtpunkti Piiriääre sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tähtvere, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Piiriääre, Tähtvere
Lihtsam saada Piiriääre kasutades app!